Jobs
Wittenberg

    Personel sprzątający - Wittenberg, Deutschland - Petralog GmbH

    Petralog GmbH
    Petralog GmbH Wittenberg, Deutschland

    vor 3 Wochen

    Default job background
    Beschreibung

    Personel sprzątający - Sprzątaczka (m/k)

    Miejsce pracy: Wittenberg

    Twój zakres obowiązków

    • Sprzątanie pomieszczeń użytkowych oraz zakładu produkcyjnego zgodnie z planem

    Nasze wymagania

    • Prawo jazdy + własne auto
    • Podstawowa znajomość języka niemieckiego min. A1

    Mile widziane

    • Doświadczenie zawodowe

    To oferujemy

    • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
    • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
    • Dodatek świąteczny i urlopowy
    • Opiekę polskiego koordynatora
    • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
    • Pracę w systemie jednozmianowym
    • Dopłatę do ubrania roboczego
    • 25 – 30 dni płatnych dni urlopowych

    Jesteśmy kompetentną firmą w zakresie pracy tymczasowej i specjalistycznego pośrednictwa pracy.