Jobs
Dortmund

    Hydraulik/Blacharz praca na dachach - Dortmund, Deutschland - Arcon Personalservice GmbH

    Default job background
    Bauwesen / Einrichtungen
    Beschreibung

    Jesteś wykwalifikowanym specjalistą i szukasz dobrze płatnej pracy, w której Twoje umiejętności zostaną docenione? – to przyjedź do Niemiec Bardzo dobre wynagrodzenie i wysokie diety, rozwijająca się gospodarka, świadczenia socjalne i opieka zdrowotna na najwyższym poziomie – to wszystko oferuje Ci zatrudnienie w Niemczech. Arcon Personalservice GmbH przeprowadzi Cię skutecznie przez etap wejścia na niemiecki rynek pracy. Twój opiekun, posługujący się Twoim językiem ojczystym, zatroszczy się o wszystko – od zakwaterowania, przez ubezpieczenie zdrowotne aż po zgłoszenie w urzędzie skarbowym – nie musisz się o nic martwić. Zapewnij sobie i swojej rodzinie stabilną przyszłość i aplikuj już dziś

    Hydraulik/Blacharz praca na dachach

    Obowiązki

    • Połączenia blachowe na dachach i ścianach (kalenica, okap, krawężnik itp.)
    • Wywietrzniki kalenicowe z zabezpieczeniem przed śniegiem i osłonami przeciwśniegowymi itp.
    • Zakrycie występów ściennych, poddaszy itp.
    • Drenaż za pomocą rynien, rur spustowych wody deszczowej itp.
    • Pokrycie dachów, kominów, okien dachowych, lukarn, itp.

    Wymagania

    • Doświadczenie w zawodzie
    • Rzetelne realizowanie obowiązków
    • Prawo jazdy i znajomość j. niemieckiego
    • Prace instalacyjne jako zakończenia i przyłącza do innych pokryć dachowych
    • Cała produkcja dachów (dach blaszany lub dach blaszany)
    • Prace hydrauliczne związane z pokryciem czarnym dachem, dachami płaskimi itp.
    • Prace hydrauliczne na elewacjach (np. gzymsy, parapety itp.)
    • całe fasady blaszane (blachy profilowe lub kasetony z blachy wraz z izolacją termiczną i konstrukcją elewacji)

    Oferujemy

    • Bezpieczna przyszłość dzięki umowie o pracę na czas nieokreślony
    • W zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego zarobki, stawki ponadtaryfowe (od 14 Euro brutto/h + do 8,50 Euro netto/h + dodatki za prace w nocy, dni wolne i niedziele)
    • Atrakcyjne premie i dodatki
    • Wynagrodzenie za godziny nadliczbowe, nocne, niedzielne i świąteczne
    • Wysokie diety i rozliczanie czasu podróży / dopłaty do dojazdu na miejsce zlecenia
    • Do 30 dni płatnego urlopu w roku oraz dodatki urlopowe i świąteczne
    • Bezpieczeństwo planowania dzięki długoterminowym zleceniom u jednego klienta
    • Organizacja zakwaterowania
    • Indywidualne wsparcie i pomoc opiekuna w języku ojczystym
    • Markowy sprzęt ochronny i odzież robocza
    • Premia ok. 500 Euro za polecenie nowego pracownika