Jobs
Dresden

    Monter klimatyzacji i wentylacji - Drezno, Deutschland - KÖNIG SE & Co KG

    KÖNIG SE & Co KG
    Default job background
    Bauwesen / Einrichtungen
    Beschreibung

    KÖNIG SE &, niemiecka firma z ponad 55-letnim doświadczeniem, zaliczany jest do jednej z większych w swojej branży. Firma jest solidnym, cenionym pracodawcą, oferującym pewne i stałe zatrudnienie w każdym regionie Niemiec. W KÖNIG pracuje już ponad 2000 osób. Będziemy zaszczyceni, jeżeli i Ty dołączysz do naszego zespołu

    Monter klimatyzacji i wentylacji (m/z)

    300€ PREMII STARTOWEJ / NIEMIECKA UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY

    Obowiązki

    • Montaż instalacji klimatyzacji
    • Instalacja urządzeń podstawowych, elementów sterujących
    • Izolowanie
    • Wykonywanie konstrukcji wsporczych

    Wymagania

    • Doświadczenie w montażu systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych
    • Ukończona szkoła zawodowa w tym lub podobnym kierunku (nie zawsze jest do wymóg konieczny)
    • Podstawowa lub komunikatywna znajomość j. niemieckiego
    • Posiadanie auta jest dodatkowym atutem

    Oferujemy

    • 300€ PREMII STARTOWEJ
    • Umowę o pracę bezpośrednio z naszą firmą na niemieckich warunkach, na czas nieokreślony i pełen etat
    • Stałe i pewne zatrudnienie w Niemczech
    • Pomoc w uzyskaniu niemieckich dodatków socjalnych (np. Kindergeld)
    • Zorganizowane zakwaterowanie
    • Stawki indywidualnie dopasowane do kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
    • Możliwość rozwoju i długofalowej współpracy
    • Terminowe wyplaty wynagrodzenia
    • Świadczenia urlopowe, bożonarodzeniowe oraz premie jubileuszowe po okresie próbnym
    • Możliwość pobierania zaliczek już po pierwszym przepracowanym tygodniu
    • Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
    • Obsługę i wsparcie w języku polskim
    • Do 30 dni urlopu płatnego w roku
    • Udział w systemie premii pracowniczych

    • Wpis do rejestru handlowego nr A 130123PhG König Verwaltungsges.MbH Wpis do rejestru handlowego B Numer identyfikacji podatkowej DE

  • KÖNIG SE & Co KG Drezno, Deutschland

    KÖNIG SE & Co KG, niemiecka firma z ponad 55-letnim doświadczeniem, zaliczany jest do jednej z większych w swojej branży. Firma jest solidnym, cenionym pracodawcą, oferującym pewne i stałe zatrudnienie w każdym regionie Niemiec. W KÖNIG pracuje już ponad 2000 osób. Będziemy zaszc ...

  • Die Elbmonteure

    Monter wentylacji

    vor 1 Woche

    Die Elbmonteure Dresden, Deutschland

    Twoje zadania: · Montaż i instalacja systemów wentylacyjnych · Montaż, przebudowa i montaż konstrukcji powietrznych · Adaptacja i montaż elementów wentylacyjnych · Prace ogólne w zakresie techniki wentylacji · Mile widziane: · wieloletnie doświadczenie · czytanie rysunków techn ...