Jobs
Donauwörth

    Operatori CNC zona Bavariei, cazare gratuita - Donauwörth, Deutschland - TEMPTON Personaldienstleistungen GmbH

    TEMPTON Personaldienstleistungen GmbH
    TEMPTON Personaldienstleistungen GmbH Donauwörth, Deutschland

    vor 1 Monat

    Tempton Personaldienstleistungen GmbH background
    Ganztags
    Beschreibung
    Operatori CNC zona Bavariei, cazare gratuita
    Suntem în căutarea unor Operatori CNC pentru a se alătura echipei noastre din zona Bavariei.

    Responsabilități:

    Programarea și operarea mașinilor CNC conform specificațiilor date
    Asigurarea calității pieselor prelucrate
    Menținerea curățeniei și bunei funcționări a echipamentelor

    Cerințe:

    Experiență anterioară în operarea mașinilor CNC
    Formare profesionala in domeniu
    Cunostinte de limba germana (cel putin conversational-A2)
    Capacitatea de a lucra dupa plan

    Oferta;

    Salariu negociabil in functie de competente si calificari
    Ore suplimentare platite
    Cazare oferita gratuit de catre angajator
    Toate asigurarile platite
    Consultanta pe toata perioada contractuala, atat in limba germana cat si in romana
    Angajare pe perioada indelungata prin firma germana Tempton Personaldienstleistungen GmbH cu sanse bune de a va fi preluat contractul de catre clientul respectiv;
    Decontare transport in limita a 150€, dupa prima luna de lucru.

    Asteptam cu interes aplicatia dumneavoastra si sa ne cunoastem.

  • ASMO-RO

    Șofer De/d

    vor 2 Wochen

    ASMO-RO Todtenweis, Deutschland

    **Ofertă de muncă**: · **Germania Șofer D, D+E, autobuz urban**: · **La locul de muncă: Germania, Todtenweis**: · **Salariu: 3260 euro net (la mână)**: · **OFERIM**: · - **Salariu brut de 3260 EUR (normă întreagă)**: · - **Tarif orar de 19,00 € brut**: · - **Indemnizațiile sunt i ...