Jobs
Munich

    Elektroinstalater (m/ž) - Bavaria, Deutschland - Raditi, obrt za poslovne usluge

    Default job background
    Ganztags
    Beschreibung

    Poslodavac: SCArA-Tec d.o.o.
    Adresa poslodavca: Ulica Andrije Kačića Miošića 41, Velika Gorica, Hrvatska
    Web site:
    Mjesto rada: Njemačka
    Rok prijave:
    Početak rada: odmah

    Iza nas su projekti iz cijelog svijeta. Kao stručnjaci u ovim područjima, svjesni smo važnosti znanja. Znanje je moć, zato smo odlučili podijeliti svoje znanje s mlađim generacijama i osnovati edukacijski centar koji je trenutno još u fazi razvoja.

    Shodno širenju posla tražimo veći broj izvršilaca za sljedeću poziciju:

    Elektroinstalater (m/ž)

    10 zaposlenika

    Opis posla:

    • Elektromontažni radovi u klasičnim i industrijskim instalacijama (polaganje kablovskih terasa, polaganje kablova, vezivanje ormana, fina montaža,...)
    • Elektromontažni radovi u automobilskoj industriji – (AUDI, BMW, MERCEDES, VW, OPEL) transportna tehnika, robotika, regalna skladišta (polaganje kablovskih terasa, polaganje kablova, vezanje ormara, fina montaža)

    Nudimo:

    • Probni rad mjesec dana uz mogućnost produženja ugovora na neodređeno vrijeme.
    • Plaćeni smeštaj u hotelu sa doručkom ili u apartmanima sa mogućnošću kuvanja i organizovanog prevoza do posla od sjedišta kompanije.
    • Vođe radnih grupa na projektima 15 do 18 eura NETO /sat
    • Radnici sa znanjem elektroinstalacija od 12 do 15 eura NETO/sat (u ovisnosti od predznanja kandidata).
    • Satnica za početnike bez iskustva 10,00€ NETO/sat
    • Plaćanje svih vezanih godišnjih odmora.
    • Plaćanje godišnjeg regresa
    • Božićnica
    • U zemljama EU rad se odvija po sistemu 3/1, što znači da tri tjedna provedete na terenu i jednu sedmicu kod kuće.
    • Okruženje u kojem održavamo ravnotežu između posla i obitelji i brinemo o dobrobiti zaposlenih
    • Moguća sedmična migracija

    Uvjeti:

    • državljanstvo EU ili hrvatska radna dozvola
    • Završena srednja ili viša škola elektrotehničkog smjera
    • Poželjno je stručno ili srednje stručno obrazovanje iz oblasti elektrotehnike (moguće naukovanje ili dodatna izobrazba)
    • Poželjno iskustvo u radu na terenu
    • Osnovno razumijevanje i govor njemačkog i/ili engleskog jezika
    • Poželjno znanje čitanja i razumijevanja električnih planova u automobilskoj industriji (npr. E-plan,...)
    • Vozačka za B kategoriju.

  • Raditi, obrt za poslovne usluge Bavaria, Deutschland Ganztags

    Poslodavac: SCArA-Tec d.o.o. · Adresa poslodavca: Ulica Andrije Kačića Miošića 41, Velika Gorica, Hrvatska · Web site: · Mjesto rada: Njemačka · Rok prijave: · Početak rada: odmah · Iza nas su projekti iz cijelog svijeta. Kao stručnjaci u ovim područjima, svjesni smo važnosti z ...