Jobs

    elektryk budowlany - Poel, Deutschland - Die Elbmonteure Service GmbH

    Die Elbmonteure Service GmbH
    Die Elbmonteure Service GmbH Poel, Deutschland

    vor 3 Wochen

    Default job background
    Beschreibung
    O NAS:

    Firma z siedzibą w Hamburgu i Dreźnie wspomagają firmy w regionie i całych Niemczech w projektach z technicznym wyposażeniem budynków. Naszą podstawową działalnością jako dostawcy usług personalnych jest profesjonalne świadczenie usług montażowych w zakresie ogrzewania, kanalizacji, chłodnictwa / klimatyzacji, wentylacąji, elektroniki oraz budowy r. Wzbogać nasz 400-osobowy zespół swoim know-how w przyszłości

    ELEKTRYK BUDOWLANY

    Standort: Insel Poel

    Anstellungsart(en): Vollzeit

    ZADANIA:

    • Montaż nowych instalacji elektrycznych lub/i naprawa istniejących na obiektach budowlanych

    • Samodzielna praca z rysunkiem technicznych

    • Podłączanie gniazdek, rozdzielni, oświetlenia itp.

    WYMAGANIA:
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

    • Wykształcenie o kierunku elektrycznym

    • Doświadczenia jako elektryk, mile widziane na stanowisku elektryka budowanego

    • Aktualne uprawnienia

    • Zaangażowanie i motywacja do pracy

    • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

    OFERUJEMY:
    • niemiecka umowa o pracę

    • atrakcyjne wynagrodzenie + dieta

    • do 30 dni urlopu w roku

    • dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe

    • wysokiej jakości wyposażenie narzędziowe

    • praca w stałych zespołach

    • odzież robocza

    • indywidualna polskojęzyczna osoba do kontatu, równiez w weekendy

    • organizacja zakwaterowania na miejscu pracy przez pracodawcę

    KONTAKT:

    Monika Czapnik

    Abteilung(en): Elektro

    Tarifvertrag: BAP