Jobs
Gilching

    Lakiernik dodatek - Gilching, Deutschland - teamkompetent GmbH - Augsburg

    teamkompetent GmbH - Augsburg
    teamkompetent GmbH - Augsburg Gilching, Deutschland

    vor 3 Wochen

    Default job background
    Beschreibung
    Lakiernik 18€/dzienny dodatek 20€ (m/k/d)

    Standort: Gilching

    Arbeitszeit: Stunden pro Woche

    Lakiernik 18€

    Szukasz nowej pracy? W takim razie Twoje poszukiwania dobiegły końca W imieniu naszego renomowanego klienta, działającego w branży lotniczej w Gilching, poszukujemy lakierników.

    Jest wiele powodów, dla których warto dołączyć do naszego zespołu:
    • Doskonałe wsparcie ze strony Twojej osoby kontaktowej

    • Długoterminowe zatrudnienie z gwarancją możliwości przejęcia

    • Wynagrodzenie powyżej standardowej stawki ze wszystkimi dodatkami, takimi jak premie świąteczne i wakacyjne, a także wszystkie dodatki

    • Zróżnicowana praca, a także możliwości awansu i rozwoju

    • 20€ euro dodatku za przepracowany dzień

    • Zapewniamy zakwaterowanie

    Właśnie tego od Ciebie oczekujemy:
    • Ukończone szkolenie na malarza/lub podobne

    • Doświadczenie w pracy z pistoletem natryskowym

    • Dokładny i rzetelny styl pracy

    • Gotowość do pracy zmianowej (soboty i weekendy)

    Twoje zadania w zespole:
    • Gruntowanie i malowanie komponentów i zespołów w produkcji seryjnej za pomocą pędzla i pistoletu do malowania

    • Przestrzeganie dat ważności, kompletności i kontrola uszkodzeń

    • Sprawdzanie dostępności części i materiałów - zgłaszanie braków

    • Przygotowywanie materiałów lub powierzchni zgodnie ze specyfikacjami (pokrywanie, czyszczenie, mieszanie lakierów)

    • Usuwanie usterek za pomocą prostych ruchów ręki (np. regulacja ciśnienia pistoletu natryskowego)

    • Wykonywanie prostych prac konserwacyjnych i czyszczących zgodnie ze specyfikacjami

    Jesteś zainteresowany?

    W takim razie zdecydowanie powinnimy si pozna Aplikuj ju dzi - skontaktujemy si z Tob tak szybko, jak to moliwe. List motywacyjny lub CV nie s wymagane.

    Twoja droga do nas:

    Kliknij "APLIKUJ TERAZ" lub wylij nam wiadomo e-mail na adres

    Zadzwo do nas pod numer lub wylij WhatsApp

    Odwied nas bezporednio w naszym oddziale w Augsburgu - bez koniecznoci umawiania si na spotkanie.

    Christine Jaut

    T: 0821 /

    M: 0160 /

    teamkompetent GmbH

    Personaldienstleistungen

    Schrannenstraße 8

    86150 Augsburg

    Abteilung(en): Fertigung / Produktion, polnisch

    Art(en) des Personalbedarfs: Neubesetzung

    Tarifvertrag: BAP / DGB

  • teamkompetent GmbH - Augsburg

    Lakiernik dodatek

    Lakiernik 18€/dzienny dodatek 20€ (m/k/d) · Standort: Gilching · Arbeitszeit: Stunden pro Woche · Lakiernik 18€ · Szukasz nowej pracy? W takim razie Twoje poszukiwania dobiegły końca W imieniu naszego renomowanego klienta, działającego w branży lotniczej w Gilching, poszukujemy l ...

  • Alpha Bavaria

    Lakiernik

    vor 1 Woche

    Alpha Bavaria Augsburg, Deutschland

    Alpha Bavaria Personalkonzepte - Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją zatrudnienia. Od 1996 roku staliśmy się ekspertami w zakresie usług personalnych na rynku. Dzięki nam kilkadziesiąt tysięcy pracowników podjęło zatrudnienie w najlepszych firmach na terenie Niemiec. · Laki ...

  • Allpersona GmbH

    Lakiernik samochodowy

    vor 1 Woche

    Allpersona GmbH Bawaria, Deutschland

    Allpersona Agencja pośrednictwa pracy, która od 2002 roku prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim. Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Oferujemy legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemiecki ...