Jobs
Hamburg

    Diplomas apolo - Hamburg, Deutschland - HMP Hamburger Montage Personal GmbH

    Default job background
    Beschreibung
    Diplomas apolo

    Standort: Hamburg

    Hamburgi ügyfelünk reszere keresünk Öregek otthonaba, dipolomas apolot (f/n/d) , a varosliget közelebe.

    A Hamburg varosaban talalhato közintezmeny felelös a jaro-es fekvöbeteg ellatasaert ,tamogatasaert. Az intezmeny 80 egyedisegükröl elismert lakost gondoz.

    Az Ön Profilja:

    sikeresen elvegzett diplomas apoloi kepzes

    szakmai tapasztalat a meghatarozott feladatkörben

    jo nemet nyelvtusdas szoban es irasban

    erzekeny, kötelessegtudo szemelyiseg, jo kommunikacios keszsegekkel

    Ügyfelünk ajanlata:

    Kihivasokkal teli munka egy motivalt csapatban

    kellemes munkahelyi legkör es vonzo munkakörülmenyek, beleertve a progressziv szocialis juttatasokat

    belsö es külsö kepzes

    tömegközlekedessel jol megközelithetö munkahely

    Ha Ön tud idös emberekkel foglalkozni es empatiaval, megbecsülessel banik velük, szivesen megismernenk. Elöny, ha tapasztalattal rendelkezik demenciaval küzdö szemelyeket apolasaban is.

    A beosztasban professzionalis munkakörnyezetre szamithatsz, amelyben a munkatarsaknak lehetösegük van arra, hogy kepessegeiket, ismereteiket sikeresen hasznaljak es tovabbfejlesszek.

    Ha magadra ismertel es szakmailag fejlödni szeretnel, akkor varjuk a jelentkezesed.

    Az Ön feladatai:

    egyeni, szakszerü ellatast, tamogatas nyujt az intezmeny lakoi reszere

    gondozoi koncepcio kereteben felelös az apolasi folyamatok vegrehajtasaert

    aktivan reszt vesz a szakmaközi együttmüködesben

    Hazvezetökent rendszeresen müszaki felelösseget vallal az otthonban

    aktivan tamogatja a csapatokat a gondozasi feladatok vegrehajtasaban

    Kontaktdaten für Stellenanzeige

    Reka Hötzel

    Hamburger Montage Personal GmbH

    Bredowstrasse 10, 22113 Hamburg

    Tel :

    Hamburger Montage Personal GmbH | Zeitarbeit Hamburg