Jobs
Villingen-Schwenningen

    Pracownik odlewni/Koordynator pracowników odlewni - Villingen-Schwenningen, Deutschland - Trenkwalder Polska

    Default job background
    Beschreibung

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • prace przygotowawcze przy maszynach produkcyjnych - wylewanie form z aluminium,
    • obróbka odlanych form: obsługa piły do metalu, szlifierki,
    • zawieszanie ciężkich elementów na hakach i monitorowanie ich transportu,
    • kontrola jakości wyprodukowanych form oraz zgłaszanie ewentualnych błędów i usterek,
    • pełnienie roli tłumacza, szkolenie nowych pracowników, wsparcie Brygadzistów/Kierowników zmiany.

    Wymagania:

    • prawo jazdy kat. B w celu dojazdu do miejsca pracy,
    • znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B1 (poziom znajomości będzie weryfikowany),
    • doświadczenie w pracy na produkcji na stanowisku Koordynatora - mile widziane.

    Oferujemy:

    • dodatki zmianowe za pracę w godzinach nadliczbowych, w niedziele, dni świąteczne,
    • możliwość wypracowania nadgodzin,
    • umowę o pracę tymczasową na pełen etat, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder,
    • stawkę 14,77 euro/h brutto (stawka godzinowa wraz ze stażem pracy cyklicznie wzrasta), po 15 miesiącach - 21,28 euro/h brutto,
    • premię za pełnienie roli Koordynatora - 150€ netto/miesięcznie,
    • bezpłatne zakwaterowanie,
    • dodatkową, bezpłatną polisę ubezpieczeniową, obowiązującą podczas pobytu za granicą,
    • łatwy dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,
    • możliwość otrzymania zaliczki,
    • wsparcie podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

    Miejsce pracy: 78048 Villingen-Schwenningen.

    Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV.

    W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem

    Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.