Jobs
Neukirchen beim Heiligen Blut

    Elektrikáře (m/ž/x) pro výrobu v čistém provozu - divize elektroniky (E4) - Neukirchen beim Heiligen Blut, Deutschland - Zollner Elektronik AG

    Zollner Elektronik AG
    Zollner Elektronik AG Neukirchen beim Heiligen Blut, Deutschland

    vor 3 Wochen

    Default job background
    Beschreibung
    K posílení našeho týmu hledáme na pobočku Neukirchen b. Hl. Blut
    pro oblast Elektronik (E4):

    Elektrikáře (m/ž/x) pro výrobu v čistém provozu - divize elektroniky (E4)

    Od svého založení v roce 1965 se rodinný podnik se sídlem v Zandtu rozvinul v mezinárodní společnost. Více než zaměstnanců pracujících na 24 pobočkách po celém světě se podílí na úspěchu naší společnosti. Odhodlání a inovativní duch našich týmů učinili ze společnosti Zollner Elektronik AG číslo 1 v oblasti Electronics Manufacturing Services (EMS) v Evropě a zařadili ji mezi 15 nejlepších poskytovatelů služeb EMS po celém světě, což z ní dělá největšího zaměstanavatele v regionu.

    Od indukčních nabíjecích systémů pro elektromobily přes vodíkové solární panely až po systémy na podporu srdce, podporujeme zákazníky z různých průmyslových odvětví, jako jsou poskytovatelé elektronických a mechatronických služeb, aby proměnili své nápady v úspěch. Inovace, výkon, důvěra a rozmanitost – to je to, co nás vždy spojuje. Vítejte ve společnosti Zollner

    Náplň práce

  • mechanická a elektrická montáž částí skříní
  • zapojování modulů a rozvaděčů dle schémat zapojení
  • Váš profil

  • odborná kvalifikace jako elektrikář, technik elektronik pro energetiku a technické vybavení budov, technik mechatronik, technik elektroniky pro zařízení a systémy nebo srovnatelné odborné vzdělání
  • ochota pracovat v čistém provozu
  • znalosti zapojování montážních sestav/rozvaděčů/rozvodů
  • vysoké povědomí o kvalitě a přesných pracovních postupech
  • řemeslná zručnost
  • jsou žádoucí i zkušenosti se zapojováním a pokládáním kabelů a splétaných lanek
  • znalost německého jazyka (úroveň B1)
  • Nabízíme

  • pracovní klima, které se vyznačuje rodinnou atmosférou a soudržností
  • jisté pracovní místo v rodinné firmě
  • rozmanité možnosti profesního rozvoje
  • podpora při požadavcích na další vzdělávání
  • nabídky na podporu a udržení Vašeho zdraví
  • atraktivní sociální výhody, jako je příspěvek na dovolenou, vánoční prémie a firemní penzijní připojištění
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou

  • Zollner Elektronik AG Neukirchen beim Heiligen Blut, Deutschland

    K posílení našeho týmu hledáme na pobočku Zandt · pro oblast Elektronik (E4): Montéry zařízení a systémů (m/ž/x) provýrobu v čistém provozu - divize elektroniky (E4) · Od svého založení v roce 1965 se rodinný podnik se sídlem v Zandtu rozvinul v mezinárodní společnost. Více n ...

    CZCZCZCZCZCZ · **im Bereich Elektronik (E4)**: · Montéry zařízení a systémů (m/ž/x) pro výrobu v čistém provozu - divize elektroniky (E4) · Seit der Gründung im Jahr 1965 hat sich das Familienunternehmen mit Hauptsitz in Zandt zur internationalen Unternehmensgruppe entwickelt. An ...

    K posílení našeho týmu hledáme na pobočku Neukirchen b. Hl. Blut · **pro oblast Elektronik (E4)**: · Elektrikáře (m/ž/x) pro výrobu v čistém provozu - divize elektroniky (E4) · Od svého založení v roce 1965 se rodinný podnik se sídlem v Zandtu rozvinul v mezinárodní společnost. V ...