Jobs
Hövelhof

    Práce Německo, Hövelhof: Operátor obsluhy vstřikovacího lisu. Ubytování a doprava zdarma. Mzda od 3 300 - Manuvia

    Manuvia
    Manuvia Hövelhof, Deutschland

    vor 4 Tagen

    Default job background
    Beschreibung

    Máme pro Vás skvělou práci v Německu na pozici obsluha vstřikovacího lisu. Podnik s moderně vybaveným výrobním parkem vstřikovacích lisů se zabývá výrobou plastových obalů zejména pro potravinářský průmysl. Pro zaměstnance nabízíme atraktivní mzdové ohodnocení, ubytování zdarma, týdenní zálohy a další benefity.

    MÍSTO PRACOVIŠTĚ:

  • Hövelhof (cca 500 km od Ústí n. Labem)
  • NÁPLŇ PRÁCE:

  • oprava a údržba vstřikovacího lisu
  • obsluha a nastavování stroje
  • kontrola výrobků
  • práce na 3 směnný provoz
  • NABÍZÍME:

  • motivující mzda od 3 300 – 5 200 €
  • týdenní zálohy 100 €
  • ubytování ZDARMA
  • zajištěná doprava z ubytování do/z práce ZDARMA
  • bonusy za vykonanou práci – udává mistr
  • možnost žádosti o navrácení odvodu daně (cca 70% se vrací zpět)
  • příplatky za odpolední a noční směny
  • možnost práce přesčas dle zákoníku práce tj 40h týdně
  • po odpracovaném měsíci vám proplatíme jízdenku do Německa
  • POŽADUJEME:

  • životopis
  • německý jazyk (na úrovni základní komunikace)
  • zkušenosti automobilového / strojírenského průmyslu minimálně 2 roky (montáž součástek, obsluha strojů, svařování, zámečník , CNC apod.)
  • dobrý zdravotní stav
  • Z aujala vás naše nabídka? Neváhejte a reagujte na inzerát, nebo pro více informací volejte na uvedený telefon.

  • Starke Jobs GmbH & Co Aue Tannenberg, Deutschland

    O nás · • Otevřená firemní kultura s vynikající pracovní atmosférou a plochou hierarchií · • Nejmodernější a digitální zpracování všech procesů mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem prostřednictvím naší aplikace · • Jednoduché podání žádosti o dovolenou a náhradní volno prostředni ...