Jobs
Augsburg

    Operator tokarki CNC - Augsburg, Deutschland - teamkompetent GmbH - Augsburg

    Default job background
    Beschreibung
    Operator tokarki CNC (m/k/d)

    Standort: Augsburg

    Arbeitszeit: Stunden pro Woche

    Szukasz nowej pracy? W takim razie Twoje poszukiwania dobiegły końca. Poszukujemy doświadczonych operatorów tokarek CNC dla naszego klienta premium w Augsburgu i oferujemy długoterminowe możliwości rozwoju.

    Jest wiele powodów, dla których warto dołączyć do naszego zespołu:
    • Profesjonalne wsparcie ze strony Twojej osoby kontaktowej

    • Długoterminowe zatrudnienie

    • Ponadstandardowe wynagrodzenie ze wszystkimi dodatkami, takimi jak premie świąteczne i wakacyjne, a także wszystkie dodatki

    • Zróżnicowana praca, a także możliwości awansu i rozwoju

    Właśnie tego od Ciebie oczekujemy:
    • Ukończone szkolenie w zawodzie związanym z obróbką skrawaniem

    • Doświadczenie na tokarkach CNC

    • Zdolność do samodzielnej pracy zgodnie z rysunkami

    • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

    • Gotowość do pracy zmianowej

    Twoje obowiązki:
    • Samodzielna konfiguracja i obsługa tokarek CNC ze sterowaniem Fanuc

    • Produkcja małych serii zgodnie z rysunkami

    • Niezależne pomiary produkowanych komponentów

    • Obsługa maszyn

    • Konserwacja i dbałość o maszyny i środowisko

    Zainteresowany?

    W takim razie zdecydowanie powinniśmy się poznać Aplikuj już dziś - skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. List motywacyjny lub CV nie są wymagane.

    Twoja droga do nas:

    Kliknij "APLIKUJ TERAZ" lub wyślij nam wiadomość e-mail na adres

    Zadzwoń do nas pod numer 0172 / lub wyślij WhatsApp

    Odwiedź nas bezpośrednio w naszym oddziale w Augsburgu - bez konieczności umawiania się na spotkanie.

    Art(en) des Personalbedarfs: Neubesetzung

    Tarifvertrag: BAP

  • SILVERHAND Donauworth, Deutschland

    Oferujemy: · zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) · atrakcyjne wynagrodzenie EUR netto / miesiąc + do 500,00 EUR dodatku mesięcznie na zakwaterowanie · zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę · składki oraz podatki odprowadzane w ...