Jobs
Halle (Saale)

    MECHANIK PRZEMYSŁOWY - Halle, Deutschland - KÖNIG SE & Co KG

    KÖNIG SE & Co KG
    Default job background
    Kundendienst / Unterstützung
    Beschreibung

    KÖNIG SE & Co KG, niemiecka firma z ponad 55-letnim doświadczeniem, zaliczany jest do jednej z większych w swojej branży. Firma jest solidnym, cenionym pracodawcą, oferującym pewne i stałe zatrudnienie w każdym regionie Niemiec. W KÖNIG pracuje już ponad 2000 osób. Będziemy zaszczyceni, jeżeli i Ty dołączysz do naszego zespołu

    MECHANIK PRZEMYSŁOWY (m/z) - blisko granicy

    Bremen, Dresden, Erfurt, Essen, Frankfurt, Hamburg, Köln, Magdeburg, Mannheim, München, Nürnberg, Osnabrück, Stuttgart

    Obowiązki

    • Naprawianie, konserwacja i serwisowanie nowoczesnych maszyn produkcyjnych
    • Przeprowadzanie przeglądów technicznych, wymiana czyści i płynów eksploatacyjnych
    • Modyfikacja, montaż i demontaż części maszyn, instalowanie, uruchamianie i przemieszczanie maszyn

    Wymagania

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Ukończona szkoła w tym kierunku, ale nie zawsze jest do wymóg konieczny
    • Mile widziana komunikatywna znajomość j. niemieckiego
    • Posiadanie auta jest dodatkowym atutem

    Oferujemy

    • 300€ PREMII STARTOWEJ
    • Umowę o pracę bezpośrednio z naszą firmą na niemieckich warunkach, na czas nieokreślony i pełen etat
    • Stałe i pewne zatrudnienie w Niemczech
    • Pomoc w uzyskaniu niemieckich dodatków socjalnych (np. Kindergeld)
    • Zorganizowane zakwaterowanie
    • Stawki indywidualnie dopasowane do kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
    • Możliwość rozwoju i długofalowej współpracy
    • Terminowe wyplaty wynagrodzenia
    • Świadczenia urlopowe, bożonarodzeniowe oraz premie jubileuszowe po okresie próbnym
    • Możliwość pobierania zaliczek już po pierwszym przepracowanym tygodniu
    • Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
    • Obsługę i wsparcie w języku polskim
    • Do 30 dni urlopu płatnego w roku
    • Udział w systemie premii pracowniczych

    • Wpis do rejestru handlowego nr A 130123PhG König Verwaltungsges.MbH Wpis do rejestru handlowego B Numer identyfikacji podatkowej DE

  • Sepona GmbH - NL Leipzig II

    Monter pojazdow

    vor 1 Woche

    Sepona GmbH - NL Leipzig II Leipzig, Deutschland Arbeitnehmerüberlassung

    Informacje o pracodawcy: · Jestesmy sredniej wielkosci dostawca usług personalnych z siedziba w Lipsku. Sepona GmbH dziala z powodzeniem od ponad dziesieciu lat w dziedzinie tymczasowego zatrudnienia i posrednictwa pracy. Zatrudniajac srednio 300 pracownikow, wspieramy naszych kl ...