Hľadáme Elektrošpecialistov pre automatizované zariadenia v Nemecku - Roding, Deutschland - MB Automation GmbH & Co. KG

    MB Automation GmbH & Co. KG
    MB Automation GmbH & Co. KG Roding, Deutschland

    vor 4 Wochen

    Default job background
    Beschreibung

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

    Oživovanie, nastavovanie a testovanie strojných zariadení

    • Odstraňovanie chýb a reportovanie
    • Podpora predaja

    Zamestnanecké výhody, benefity

    • Možnosť karierneho rastu
    • Nárok na dovolenku 30 dní ročne
    • Prídavky na dieťa 250€/mesiac
    • Fitness centrum priamo vo firme
    • Možnosť stravovania sa v priestoroch spoločnosti - firemnej jedálne
    • Ročné prehodnocovanie mzdy
    • Teambuildingy a firemné akcie
    • Príspevok do dôchodkového fondu
    • Príplatky za nočnú zmenu už od 20:00 hod.
    • 25% príplatok z priemernej hodinovej mzdy za nadčasy
    • 25% príplatok z priemernej hodinovej mzdy za prácu v noci.
    • 50% príplatok zo zmluvnej hodinovej mzdy za prácu v nedeľu
    • 125% príplatok z priemernej hodinovej mzdy za prácu cez sviatok

    Informácie o výberovom konaní

    Pozícia sa obsadzuje pre sesterskú firmu Muehlbauer ATech

    Požiadavky na zamestnanca

    Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

    stredoškolské bez maturity
    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

    Osobnostné predpoklady a zručnosti

    • Vzdelanie v elektrotechnickom smere
    • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B1)
    • Pneumatika
    • Skúsenosti v oblasti senzoriky
    • PLC znalosti výhodou
    • Znalosť pohonov – Frekvenčné meniče, DC/AC motory, Servo pohony, lineárne motory
    • Znalosť inšpekčných SW (Vision) výhodou
    • Schopnosť čítania technickej dokumentácie (ELE + PNEU)
    • Znalosť PC protokolov, IP, Serverov
    • Znalosť Beckhoff produktov – výhodou
    • Manuálna zručnosť
    • Odolnosť voči stresu

    Inzerujúca spoločnosť

    Stručná charakteristika spoločnosti

    Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer's Parts&Systems segment produces high precision components.

    Počet zamestnancov

    zamestnancov