Jobs
Mannheim

    Pracownik produkcji – zbiór warzyw - Mannheim, Deutschland - MATCHMAKER

    MATCHMAKER
    Default job background
    Beschreibung

    Pracownik produkcji – zbiór warzyw

    Miejsce pracy: okolice Mannheim

    Oferta pracy w branży rolniczej

    Obowiązki:

    • Wykonywanie zbiorów warzyw
    • Pakowanie i przygotowywanie do wysyłki
    • Realizacja prostych zadań polowych i w szklarni

    Wymagania:

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2
    • Gotowość do podjęcia pracy za granicą

    Dodatkowe atuty:

    • Mile widziane posiadanie auta – możliwość dodatkowych 100 € brutto miesięcznie

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie: 13,50 € brutto/godz.
    • Darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażonym miejscu z WiFi
    • Dodatek za korzystanie z własnego auta - 100 € brutto/mies.
    • Możliwość wyjazdu w parze, grupie lub ze znajomymi
    • Stabilne zatrudnienie
    • Wsparcie polskojęzycznego Koordynatora podczas wyjazdu
    • Asystę na każdym etapie rekrutacji oraz pomoc w organizacji formalności

    Dodatkowe korzyści:

    • Mieszkanie służbowe
    • Dofinansowanie dojazdów do pracy

    Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą, prześlij swoje CV.

    Matchmaker - agencja rekrutacyjna

    Matchmaker to dynamiczna firma rekrutacyjna działająca na międzynarodowym rynku pracy.