Jobs
Frankfurt am Main

    Spawacz TIG - Frankfurt nad Menem, Deutschland - Winkler Personalservice GmbH

    Default job background
    Bauwesen / Einrichtungen
    Beschreibung

    Nasza Firma pracuje od ponad 20 lat na niemieckim rynku.Do naszego Teamu naleza Niemcy, Polacy, Chorwaci, Serbowie i Wegrzy.W zwiazku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osob na stanowisko spawacza.

    Spawacz TIG

    Obowiązki

    • -spawanie elektryczne,-spawanie blach i rur MIG,-spawanie blach i rur MAG,-spawanie blach i rur TIG.

    Wymagania

    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)doświadczenie na ww. stanowiskuprawo jazdy kat. B i samochód mile widzianewiedza technicznawykształcenie badz doswiadczenie techniczne np. ślusarz, mechanik, monter rur

    Oferujemy

    • •zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)
      •atrakcyjne wynagrodzenie 16,50 EUR brutto / godzinę + 28,00 EUR diety dziennej
      •zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę
      •składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
      •możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
      •wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
      •możliwość regularnych zjazdów do Polski
      •ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
      •respektowane prawo do urlopu

  • Abble Group sp. z o.o.

    Spawacz TIG 141/Monter

    vor 2 Wochen

    Abble Group sp. z o.o. Frankfurt nad Menem, Deutschland

    ABBLE GROUP świadczy usługi spawalnicze i monterskie dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego w całej Europie, a także na Świecie.Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu, posiadamy także oddział w Rzeszowie. Ciągle się rozwijamy i w związku z tym poszukujemy Spawaczy TIG oraz ...