Jobs
Hamburg

    Hydraulik/Sanitärinstallateur/in (m/w/d) - Hamburg, Deutschland - Die Elbmonteure

    Die Elbmonteure
    Default job background
    Beschreibung

    Hydraulik/Sanitärinstallateur/in (m/k/d)

    Firma Elbmonteure-Service z siedzibą w Hamburgu i Dreźnie wspiera specjalistyczne firmy w regionie i w całych Niemczech w projektach związanych z technicznym wyposażeniem budynków. Naszą podstawową działalnością jako usługodawcy personalnego jest profesjonalne świadczenie usług montażowych w zakresie ogrzewania, kanalizacji, chłodnictwa/klimatyzacji, wentylacji, elektroniki oraz budowy rurociągów. Wzbogać nasz 400-osobowy zespół swoją wiedzą w przyszłości

    Dla współbracia naszego teamu poszukujemy nowych kolegów na stanowisko Hydraulika (m/k/d)

    Twoje zadania:

    Montaż instalacji wodnych, gazowych i kanalizacyjnych w nowych budynkach i przebudowach

    Montaż i konserwacja urządzeń sanitarnych

    Końcowe prace instalacyjne w strefie sanitarnej

    Przeprowadzenie ogólnych prac instalacyjnych

    Twój Profil:

    Masz (m/f/d) wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe jako hydraulik (m/k/d)

    Rzetelny sposób pracy, lojalność i umiejętność pracy w zespole

    Wysoki poziom zaangażowania i elastyczności

    Prawo jazdy klasy B

    Jeżyk niemiecki komunikatywny (jest możliwość dołączenia do ekipy polskojęzycznej)

    Oferujemy:

    Stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę

    Wynagrodzenie za wyniki według taryfy BAP (powyżej taryfy), dodatki, dodatek świąteczny i urlopowy

    Płatny urlop do 30 dni

    Ubranie robocze oraz narzędzia do pracy (np.Würth) zapewnia nasza firma

    Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne

    Opieka koordynatora polskojęzycznego

    Różnorodne lokalizacje w Niemczech

  • Servicegesellschaft iws Industrie-Wartung Systeme Hamburg mbH über HOLLAENDER SEARCH Personalberatung Hamburg, Deutschland Ganztags

    Vollzeit Sonstige Sie sind Handwerksmeister oder Techniker Metall, Elektrotechnik oder einer vergleichbaren Fachrichtung und bringen mehrjährige bis langjährige Erfahrungen im Bereich technischer Maschinen- und Anlagen mit · Sie verfügen über einschlägige Berufserfahrung im Diens ...

  • Servicegesellschaft iws Industrie-Wartung Systeme Hamburg mbH über HOLLAENDER SEARCH Personalberatung Hamburg, Deutschland

    Vollzeit Sonstige Sie sind Handwerksmeister oder Techniker Metall, Elektrotechnik oder einer vergleichbaren Fachrichtung und bringen mehrjährige bis langjährige Erfahrungen im Bereich technischer Maschinen- und Anlagen mit · Sie verfügen über einschlägige Berufserfahrung im Dien ...