Jobs
Hamburg

    Spawacz Autogen - Hamburg, Deutschland - HMP Hamburger Montage Personal GmbH

    Default job background
    Beschreibung
    Spawacz Autogen (m/k/d)

    Standort: Hamburg

    Każdego dnia Hamburger Montage Personal GmbH wspiera wyspecjalizowane firmy zarówno w regionie, jak i w całych Niemczech w zakresie montażu i instalacji w dziedzinie instalacji elektrycznych, sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych, chłodniczych/klimatyzacyjnych i budowy kanałów. Krótko mówiąc, wszystko, co ma związek z technicznym sprzętem budowlanym.

    Aby wesprzeć nasze zespoły, chcemy rozpocząć pracę jak najwcześniej:

    Wymagane:

    Znajomość języka niemieckiego na poziomie konwersacyjnym (początkujący).

    Wykształcenie zawodowe jako spawacz autogeniczny (m/k/d)

    Doświadczenie zawodowe lub wczesna kariera z doświadczeniem technicznym

    Prawo jazdy kat. B (preferowane)

    Rzetelny sposób pracy, lojalność i umiejętność pracy w zespole

    Wysoki poziom zaangażowania i elastyczność

    Gotowość do pracy na różnych budowach zlokalizowanych na terenie całych Niemiec

    Zadania:

    Spawanie szwów i połączeń rurowych z wykorzystaniem procesu spawania autogenicznego

    Montaż rur, grzejników i ogrzewania podłogowego w nowych i starych budynkach

    Obróbka wstępna i końcowa spoin spawalniczych

    Prace izometryczne

    Jako spawacz autogeniczny (m/k/d) możesz spodziewać się ekscytujących projektów, dobrych możliwości rozwoju i wynagrodzenia opartego na wynikach w dynamicznej firmie z krótkimi ścieżkami decyzyjnymi.

    Oferujemy:

    Bezpieczna praca z umową o pracę na czas nieokreślony.

    Atrakcyjne wynagrodzenie, diety i płatne nadgodziny. Wynagrodzenie zależne od wyników zgodnie ze stawką BAP (powyżej taryfy).

    Zgodnie z umową korzystasz z ubezpieczenia medycznego i społecznego

    Najwyższej klasy sprzęt - profesjonalne narzędzia, przyrządy i narzędzia (np. Würth), odzież i obuwie

    Osobiste wsparcie i pomoc w języku rumuńskim

    Dobre możliwości rozwoju i awansu

    Praca na różnych budowach

    Kontakt:

    Agata Ciszek

    Hamburger Montage Personal GmbH

    Bredowstraße 10, 22113 Hamburg

    Zadzwon:

    Wyslij CV: -

    Tarifvertrag: BAP-/DGB-Tarif