Spawacz MAG - Munich, Deutschland - Gi Group Deutschland GmbH

    Gi Group Deutschland GmbH background
    Beschreibung

    Spawacz MAG , 22€, darmowe zakwaterowanie, Monachium ,Niemcy (gn)

    praca od zaraz

    Grupa Gi jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego, posiadającą ponad 500 oddziałów w 40 krajach.

    Zadania jako Spawacz MAG

    • · Zatrudnienie u jednego z nahbardziej znanych producentow maszyn szynowych · Spawanie metodą MAG poszczególnych komponentów · Czytanie rysunków technicznych
    • · Spawanie wstępne z próbkami roboczymi spoin pachwinowych i szwów Y (grubość blachy 2-3 mm i 12 mm)

    Profil Spawacz MAG

    • · Wykształcenie kierunkowe lub wieloletnie doświadczenie jako spawacz · Znajomość schematów i rysunków technicznych · Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum A2 · Mile widziane auto na dojazdy · Doświadczenie w budowie konstrukcji stalowych, najlepiej dźwigów lub pojazdów szynowych · Umiejętność spawania metodą MAG (certyfikat spwania) · CV w wersji elektronicznej

    Nasza oferta

    • · Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony · Praca dla renomowanej firmy światowej · Stawka: 22 € Brutto / godzina · raca zmianowa - 3 zmiany · Pon.-pt. 37,5 - godzinny tydzień pracy · Darmowe parkingi przy zakładzie pracy · Zakwaterowanie darmowe

    Aplikacja

    Aby złożyć aplikację o pracę, wystarczy kliknąć Aplikuj na to stanowisko. Tutaj możesz wpisać swoje dane kontaktowe oraz wgrać CV i dokumenty aplikacyjne. To wszystko trwa tylko 1 minutę. Nasz pracownik ds. rekrutacji skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to możliwe. Dokumenty aplikacyjne można również wysłać do nas pocztą elektroniczną.

    Czekamy na aplikację

    Nasze oferty pracy skierowane są do osób dowolnej płci, poszukujących pracy. (gn) = neutralny pod względem płci.

    Kontakt

    Beata Klar-Bartnica

    Beata.Klar-

    Gi Group Deutschland GmbH