Jobs
Villingen-Schwenningen

    Pracownik produkcji przetwórstwa metali - Villingen-Schwenningen, Deutschland - Trenkwalder Polska

    Default job background
    Beschreibung

    Aktualnie dla naszego Klienta - wiodącego, europejskiego producenta aluminiowych odlewów piaskowych, poszukujemy osób na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • prace przygotowawcze przy maszynach produkcyjnych,
    • wylewanie (wtryskiwanie) form z aluminium,
    • zawieszanie ciężkich elementów na hakach i monitorowanie ich transportu,
    • obsługa piły do metalu,
    • wizualna kontrola jakości wyprodukowanych form (uzupełnianie piaskiem ubytków),
    • zgłaszanie usterek i niezgodności przełożonym,
    • codzienne czyszczenie maszyn.

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy w przetwórstwie metali,
    • mile widziane wykształcenie techniczne i umiejętność obsługi maszyn, urządzeń,
    • podstawowa znajomość języka niemieckiego,
    • samochód na wyjazd,
    • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
    • wytrzymałość fizyczna, zaangażowanie, sumienność.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę tymczasową na pełen etat, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder,
    • stawkę 14,77 euro/h brutto (stawka godzinowa wraz ze stażem pracy cyklicznie wzrasta), po 15 miesiącach - 21,28 euro/h brutto,
    • bezpłatne, komfortowe i bezpieczne zakwaterowanie,
    • bezpłatne, prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
    • łatwy dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,
    • możliwość otrzymania zaliczki,
    • wsparcie koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

    Miejsce pracy: Villingen-Schwenningen

    Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem

    Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.