Jobs
Karlsruhe

    Performance Marketing Managera - Karlsruhe, Deutschland - univativ GmbH

    univativ GmbH
    Default job background
    Employee
    Beschreibung

    Baldmöglichst, bis zum , mit Option auf Verlängerung, mit Option auf Übernahme | 25 bis 37.5 Stunden pro Woche | Karlsruhe | Handel | Berufserfahrener | Projekt-ID A _2S

    univativ ist ein Projekt- und Personaldienstleister, der Studenten und Absolventen spannende Jobs bei renommierten Unternehmen bietet. Deine Karriere ist unsere Mission, denn Deine Entwicklung liegt uns am Herzen.

    Lubisz pracować w różnorodny sposób, jesteś kreatywny, ale też uzdolniony analitycznie? Dobrze znasz język polski i chcesz pracować na arenie międzynarodowej? W takim razie szukamy Ciebie jako Performance Marketing Managera (m/k/d) dla firmy z polskimi lokalizacjami. Również jako freelancer lub w niepełnym wymiarze godzin.

    Nasz klient, grupa z sektora drogeryjnego, poszukuje wzmocnienia w projekcie za pośrednictwem univativ. Grupa przywiązuje dużą wagę do zrównoważonego rozwoju w asortymencie produktów i ducha zespołu w firmie. Imprezy pracownicze i płaska hierarchia sprawią, że dzień pracy będzie niezapomniany i przyjemny. Aplikuj teraz

    Aufgaben

    • Planowanie i zarządzanie działaniami online w mediach płatnych dla firmy w Polsce
    • Tworzenie docelowych wskaźników KPI dla płatnych mediów we współpracy z niemieckim zespołem ds. marketingu efektywnościowego
    • Monitorowanie i optymalizacja bieżących kampanii i budżetów
    • Tworzenie nowych kampanii we współpracy z cyfrową agencją kreatywną i doradzanie interesariuszom
    • Dalszy rozwój specjalistycznego obszaru w Polsce

    Qualifikation

    • Ukończone studia w dziedzinie marketingu lub porównywalne szkolenie
    • Pożądane kilkuletnie doświadczenie zawodowe w marketingu efektywnościowym
    • Płynna biznesowa znajomość języka polskiego, niemieckiego i angielskiego jest niezbędna
    • Silne umiejętności komunikacyjne, analityczny sposób myślenia oraz niezależny i zorientowany na wyniki sposób pracy
    • Gotowość do podróżowania do Karlsruhe 1-2 razy w miesiącu na spotkania na miejscu
    • Miejsce zamieszkania musi znajdować się w Niemczech

    Benefits

    • Maximale Flexibilität durch die Möglichkeit, 100 % Remote zu arbeiten
    • Roczne wynagrodzenie między a euro
    • Maksymalna elastyczność z możliwością pracy w 100% zdalnej
    • Bardzo koleżeńskie środowisko z silnym duchem zespołu
    • Zwrot kosztów podróży na spotkania na miejscu
    • Elastyczne godziny pracy i opcje pracy zdalnej
    • Szeroki zakres możliwości dalszego szkolenia w naszej e-Akademii

    Wir konnten Dein Interesse wecken? Klasse

    Wir freuen uns auf Deine Bewerbung

  • univativ GmbH Karlsruhe, Deutschland Employee

    Baldmöglichst, bis zum , mit Option auf Verlängerung, mit Option auf Übernahme | 25 bis 37.5 Stunden pro Woche | Karlsruhe | Handel | Berufserfahrener | Projekt-ID A _4S · univativ ist ein Projekt- und Personaldienstleister, der Studenten und Absolventen spannende Jobs bei renomm ...