Jobs
Munich

    Villanyszerelö - Munich, Deutschland - HMP Hamburger Montage Personal GmbH

    Default job background
    Beschreibung
    Villanyszerelö

    Standort: München

    A HAMBURGER MONTAGE PERSONAL GmbH munkaeröt keres

    A Hamburger Montage Personal GmbH napi rendszeresseggel tamogatja a specialis cegeket regionalisan es Nemetorszag egesz területen epületgepeszeti berendezesekkel kapcsolatos munkavegzeshez szükseges kollegakkal. Folyamatosan felveszünk szakembereket vizvezetek, fütes, szellözes, hütes/legkondicionalas, elektromos äram, klima berendezesek csövezeteinek kiepitesere, beszerelesere, furoelökeszitö es fem munkalatok elvegzesere. A Hamburger Montage Personal GmbH epitkezesi helyszint kinal Önnek. Nagy jelentöseget tulajdonitunk a szemelyes talakozasnak. Nyitott elmevel es lapos hierarchiaval varjuk, hogy Önnel dolgozhassunk.

    Meglevö munkatarsaink melle keresünk azonnali munkakezdessel: Villanyszerelöt (f/n/d)

    Amit kerünk
    • Minimum B1 nemet nyelvtudas

    • eletkor 20-50 ev között

    • Szakiranyu vegzettseg

    • Több eves szakmai tapasztalat vagy szakmai tapsztalattal rendelkezö kezdö

    • Kepesseg csapatban valo munkavegzesre es hajlandosag szemelyes fejlödesre

    • Magas szintü elkötelezettseg es motivaltsag

    Amit nyujtunk
    • Biztos munkahely

    • BAP dijszabas szerinti (feletti) teljesitmenyaranyos dijazas, potlekok, karacsonyi es üdülesi jutalmak

    • hatärozatlan idejü munkaszerzödes 30 napos eves szabadsag

    • Elsöosztalyu felszereles, professzionalis eszközök (pl. Würth) egyeni munkaruhazat es vedöfelszerelesek

    • Szemelyes tamogatas az illetekes ügyintezötöl

    • Pontos berfizetes, havi elölegfizetes

    • Jo fejlödesi- es kepzesi lehetösegek

    • Valtozatos epitkezesek

    • Magyar nyelvü koordinator

    Izgalmas projektek varnak rad mint villanyszerelö, jo fejlödesi lehetösegek es teljesitmenyhez kötött jutalom egy dinamikus cegben.

    Erdekli? Varjuk jelentkezeset

    Az Ön feladatai
    • epitkezeseken müszaki-villanyszerelöi feladatok ellatasa

    • nagy es kisfeszültsegü vezetekek, kabelezesek, meresek keszitese

    • szakkepzetlen muknavallalok koordinalasa

    Elerhetöseg

    Reka Hötzel

    Hamburger Montage Personal GmbH

    Bredowstrasse 10, 22113 Hamburg

    Tel :

    Hamburger Montage Personal GmbH | Zeitarbeit Hamburg