Jobs
Halle (Saale)

    Elektryk na dziale utrzymania ruchu, Niemcy - Saxony-Anhalt, Deutschland - InterKadra Sp. z o.o.

    Default job background
    Beschreibung

    InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 16-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

    Obecnie dla naszego Klienta w Niemczech - producenta szkła płaskiego i przetworzonego o międzynarodowym zasięgu poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Elektryk na dziale utrzymania ruchu, Niemcy

    Numer referencyjny: EL/0623/OŁ

    Miejsce pracy: Niemcy

    Zakres obowiązków:

    • zapewnianie bieżącej pracy maszyn i systemów w obszarze produkcyjnym;
    • konserwacja maszyn;
    • rozwiązywanie i korygowanie usterek technicznych i usterek systemu;
    • prace naprawcze w sieci średniego i niskiego napięcia.

    Profil idealnego kandydata:

    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
    • wykształcenie/szkolenie w zawodzie elektryk lub technik elektroniki przemysłowej lub wykształcenie pokrewne;
    • mile widziane doświadczenie w środowisku przemysłowym (szczególnie w kontekście analizy usterek i przyczyn źródłowych maszyn i systemów;
    • mile widziana podstawowa wiedza w zakresie obsługi i programowania systemów sterowania i wizualizacji Siemens;
    • gotowość do pracy zmianowej;
    • odpowiedzialność i ostrożność w pracy;
    • przywiązywanie dużej uwagi do bezpieczeństwa pracy;
    • prawo jazdy + samochód - mile widziane.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę ze stawką od 15,47 € br,
    • dodatek transportowy: 30 € br/mc,
    • premia dla kierowcy - 100 Euro miesięcznie;
    • praca w systemie 4 brygadowym,
    • wynagrodzenie wypłacane w EURO-wypłacane 10 dnia każdego miesiąca,
    • zapewnione zakwaterowanie.

    LOKALIZACJA: Niemcy - land Saksonia-Anhalt, 06766 Bitterfeld-Wolfen, ok. 50 km od Lipska (Leipzig)

  • InterKadra Sp. z o.o. Bitterfeld-Wolfen, Deutschland

    InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 16-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania. · Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. · Obecnie dla naszego klienta Guardian Flachglas GmbH poszukujemy ELEKTRYKÓW i MECHANIKÓW. · ...

    InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania. · Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. · Obecnie dla naszego klienta Guardian Flachglas GmbH poszukujemy ELEKTRYKÓW i MECHANIKÓW. · ...