Elektronik/Mechatronik - Ludwigsfelde, Deutschland - BERGMAN ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    BERGMAN ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Default job background
    Beschreibung

    BERGMAN Deutschland GmbH jako spółka Bergman Engineering nieprzerwanie od 2012 zatrudnia kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników z Polski dla niemieckich firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, elektromobilność, budowa maszyn, metalurgia, tworzywa sztuczne, logistyka, elektrotechnika, elektronika. Ihr Spezialist im Fachkräftebereich

    Obecnie dla naszego Klienta – międzynarodowego dostawcy najwyższej jakości materiałów budowlanych oraz specjalisty w rozwiązaniach logistycznych zatrudniającego na całym świecie ponad 1700 pracowników – poszukujemy osoby na stanowisko:

    Elektronik/Mechatronik

    Zadania:

    • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • Analizowanie i rozwiązywanie problemów związanych z pracą maszyn
    • Usuwanie pojawiających się na bieżąco awarii
    • Analiza programów i diagnostyka układów sterowania PLC
    • Konserwacja maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki (wymiana łożysk, tulei itp.)

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu
    • Wykształcenia min. zawodowe z jednego z obszarów: elektryka, elektronika, mechanika, mechatronika, automatyka przemysłowa, elektrotechnika
    • Dobrej znajomości języka niemieckiego (min. B1) – warunek konieczny
    • Podstawowej znajomości sterowników PLC (mile widziane doświadczenie ze sterownikami Siemens S5/S7)
    • Umiejętności czytania i analizy schematów elektrycznych
    • Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym
    • Gotowości do podjęcia pracy w okolicach Ludwigsfelde w Niemczech

    Oferujemy:

    • Atrakcyjną lokalizację pracy (ok. 90 km od polskiej granicy)
    • Stabilne zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę w firmie BERGMAN Deutschland GmbH
    • Pracę u naszego klienta – międzynarodowego dostawcy najwyższej jakości materiałów budowlanych oraz specjalisty w rozwiązaniach logistycznych
    • Organizację i pokrycie kosztów zakwaterowania
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 19-22 € brutto za godzinę (w zależności od posiadanych kompetencji oraz zaszeregowania klienta)
    • Dodatki zmianowe wypłacane za pracę w święta 100%
    • Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny
    • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów (stała opieka polskojęzycznego Koordynatora)
    • Niemiecki pakiet socjalny i zdrowotny (ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych, opieka medyczna)
    • Wsparcie w uzyskaniu meldunku (w tym Steuer-ID) oraz zasiłku na dzieci (Kindergeld)
    • Program poleceń pracowniczych – Poleć nas
    • Gwarantowany urlop wypoczynkowy dni na rok)
    • Możliwość uzyskania dodatkowych benefitów (np. kart paliwowych) przy współpracy z Koordynatorem
    • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy
    • Narzędzia pracy, w tym ubrania robocze
    • Możliwość długoterminowej współpracy