Jobs
Hamburg

    Lakatos - Hamburg, Deutschland - HMP Hamburger Montage Personal GmbH

    Default job background
    Beschreibung
    Lakatos

    Standort: Hamburg

    Anstellungsart(en): Vollzeit

    A HAMBURGER MONTAGE PERSONAL GmbH munkaeröt keres

    A Hamburger Montage Personal GmbH napi rendszeresseggel tamogatja a specialis cegeket regionalisan es Nemetorszag egesz területen epületgepeszeti berendezesekkel kapcsolatos munkavegzeshez szükseges kollegakkal. Folyamatosan felveszünk szakembereket vizvezetek, fütes, szellözes, hütes/legkondicionalas, elektromos äram, klima berendezesek csövezeteinek kiepitesere, beszerelesere, furoelökeszitö es fem munkalatok elvegzesere. A Hamburger Montage Personal GmbH epitkezesi helyszint kinal Önnek. Nagy jelentöseget tulajdonitunk a szemelyes talakozasnak. Nyitott elmevel es lapos hierarchiaval varjuk, hogy Önnel dolgozhassunk.

    Meglevö munkatarsaink melle keresünk azonnali munkakezdessel: Lakatos(f/n/d)

    Amit kerünk:
    • Minimum alapfoku nemet nyelvtudas

    • Szakiranyu vagy hasonlo vegzettseg

    • Több eves szakmai tapasztalat vagy szakmai tapsztalattal rendelkezö kezdö

    • Megbizhato munkavegzes, lojalitas es csapatban valo munkavegzes kepessege

    • Magas szintü elkötelezettseg es rugalmassag

    • B kat. Jogositvany elöny

    Amit nyujtunk:
    • Biztos munkahely

    • BAP dijszabas szerinti (feletti) teljesitmenyaranyos dijazas, potlekok, karacsonyi es nyaralasi jutalmak

    • 25 napos kezdö eves szabadsag

    • Elsöosztalyu felszereles, professzionalis eszközök (pl. Würth) egyeni munkaruhazat es vedöfelszerelesek

    • Szemelyes tamogatas az illetekes ügyintezötöl

    • Pontos berfizetes, havi elölegfizetes

    • Jo fejlödesi- es kepzesi lehetösegek

    • Valtozatos epitkezesek

    • Magyar nyelvü koordinator

    Izgalmas projektek varnak rad mint lakatos, jo fejlödesi lehetösegek es teljesitmenyhez kötött jutalom egy dinamikus cegben.

    Erdekli? Varjuk jelentkezeset

    Az Ön feladatai:
    • Gepek, rendszerek össze-es szetszerelese

    • Epitö , szerelö feladatok

    • Femböl keszült munkadarabok es alkatreszek gyartasa

    • Hegesztesi es langgal vagasi munkak

    Jelentkezni lehet:

    Reka Hötzel

    Hamburger Montage Personal GmbH

    Bredowstrasse 10, 22113 Hamburg

    Tel :

    Hamburger Montage Personal GmbH | Zeitarbeit Hamburg

    Abteilung(en): Metallbau

    Art(en) des Personalbedarfs: Neubesetzung

  • HMP Hamburger Montage Personal GmbH

    Csöszerelö lakatos

    vor 3 Tagen

    HMP Hamburger Montage Personal GmbH Hamburg, Deutschland

    Csöszerelö lakatos · Standort: Hamburg · A HAMBURGER MONTAGE PERSONAL GmbH munkaeröt keres · A Hamburger Montage Personal GmbH napi rendszeresseggel tamogatja a specialis cegeket regionalisan es Nemetorszag egesz területen epületgepeszeti berendezesekkel kapcsolatos munkavegzeshe ...