Jobs
Jandelsbrunn

    Německo - Jandelsbrunn | operátor montáže karavanů | výdělek 3 180 | ubytování a doprava - Manuvia

    Manuvia
    Manuvia Jandelsbrunn, Deutschland

    vor 4 Tagen

    Default job background
    Beschreibung

    Zajímáte se o skvělou pracovní příležitost v Německu a toužíte po slušném výdělku? Nabízíme vám jedinečnou šanci na práci s ubytováním zdarma a možností nastoupit okamžitě. Pokud máte zkušenosti z oblasti montáží v automotive, technické vzdělání a komunikujete v němčině, pak je tato práce přesně pro vás. Vyděláte si až 3 180 € a dosáhnete na plno příplatků. Tak nezmeškejte svou příležitost

    NABÍZÍME

  • základní hrubá mzda 2 880 € + příplatky 300 € měsíc)
  • po zkušební době navýšení mzdy dle výkonu
  • příplatek za svátek 100 %, příplatek za sobotu 25 %, příplatek za práci v neděli 50 %, noční 10 %
  • zálohy 100 € po 7 odpracovaných dnech
  • ubytování ZDARMA
  • doprava z ubytování do práce ZDARMA
  • NÁPLŇ PRÁCE

  • montáž a kompletování konstrukcí a vnitřního vybavení karavanů a obytných vozidel
  • zodpovědnost za pořádek a čistotu
  • POŽADUJEME

  • odborné učiliště, technické vzdělání – montáž, kovo, dřevo
  • zkušenosti s výrobou
  • technická zručnost a fyzická zdatnost
  • víceletá zkušenost na podobné pozici – montáž v automotive sektoru
  • německý jazyk na úrovni denní komunikace – stačí A2
  • analytické schopnosti, metodické a logické uvažování, technická zručnost
  • schopnost práce v týmu a jeho podpora
  • flexibilita a zodpovědnost
  • Zaujala vás pracovní nabídka? Klikněte na "Mám zájem" a vyplňte kontaktní formulář. Naše náborářky se vám ozvou, co nejdříve.