Jobs
Möckmühl

    Sofer stivuitorist - Möckmühl, Deutschland - Select GmbH

    Select GmbH
    Select GmbH Möckmühl, Deutschland

    vor 6 Tagen

    Default job background
    Ganztags
    Beschreibung

    Sofer stivuitorist -Staplerfahrer

    Deine Benefits

    Ca stivuitorist cu permis de conducere si permis de stivuitorist valabil , te asteapta o oportunitate foarte buna la o firma care accepta

    limba germana nivel cat sa intelegeti si sa puteti raspunde simplu , si ofera sanse de dezovoltare pe plan profesional

    Vorteile für Dich, die sich bezahlt machen:

    • Veți primi plăți salariale 100% sigure și punctuale
    • Obțineți un salariu peste medie cu posibilitatea foarte mare de a fi preluat direct de catre firma
    • Vă puteți aștepta la o formare completă la locul dvs. de muncă
    • Veți primi îmbrăcăminte de lucru de înaltă calitate de la Engelbert Strauss

    Deine Aufgaben

    • Lucrari generale de depozitare si ridicare a marfii
    • Încărcarea și descărcarea cu un motostivuitor
    • Transport de marfa intre depozit si zona de productie
    • Prelucrarea documentelor de livrare
    • Controlul bunuriilor la intrare și la ieșire din depozit

    Das bringst Du mit

    • Licență pentru motostivuitor (3,5 t) valabila in Germania

    • Înțelegerea tehnică de bază

    • Cunoștințe bune de limba germană cat sa intelegeti tot si sa puteti raspunde

    • Flexibilitate și disponibilitate de a lucra în ture

    • Modul de lucru structurat

    • Comunicativ, asertiv și orientat spre echipă

    Dein neuer Arbeitsplatz

    Căutăm un șofer stivuitorist disponibil sa lucreze cu normă întreagă , in program in 2 schimburi pentru clientul nostru din Möckmühl cât mai curând posibil.

    Te asteapta activități interesante și dorinta de a face parte parte din echipă de logistica

    Ești interesat de un loc de muncă cu salariu punctual și sigur? Atunci ești exact unde trebuie . Aplica acum rapid și ușor.

    Jobversprechen

    • Vollzeit
    • Übernahmeoption
    • 35-40 Std./Woche
    • Bezahlung: ab 16,00€
    • 2-Schicht-Betrieb
    • Urlaubs- & Weihnachtsgeld

    Ești interesat de un loc de muncă cu salariu punctual și sigur? Atunci ești exact unde trebuie . Aplicați acum rapid și ușor.