Jobs
Berlin

    Monter paneli fotowoltaicznych - Berlin, Deutschland - DAKS Personal GmbH

    DAKS Personal GmbH
    DAKS Personal GmbH Berlin, Deutschland

    vor 2 Wochen

    Default job background
    Beschreibung

    Monter paneli fotowoltaicznych

    Miejsce pracy: München, Frankfurt, Berlin, Köln, Solingen

    Twój zakres obowiązków

    • wykonywanie prac według schematów elektrycznych
    • montaż paneli fotowoltaicznych na dachach domów jednorodzinnych

    Wymagania pracodawcy

    • znajomość języka niemieckiego min. A2
    • doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach
    • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych oraz posługiwanie się elektronarzędziami

    Mile widziane

    • własny samochód oraz prawo jazdy kat. B

    Pracodawca oferuje

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z pełnym ubezpieczeniem (również członków rodziny)
    • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
    • atrakcyjne wynagrodzenie płatne do 15-go dnia kolejnego miesiąca, zależne od posiadanych kwalifikacji oraz dieta za każdy przepracowany dzień
    • płatny urlop wypoczynkowy
    • dodatek urlopowy jak i świąteczny
    • bezpłatne zakwaterowanie (pokoje 1- 2 osobowe)
    • odzież oraz obuwie robocze
    • możliwość pobierania tygodniowych zaliczek bez dodatkowych opłat
    • stałą opiekę ze strony DAKS Personal w języku polskim przez cały okres trwania umowy, pomoc w ubieganiu się o niemiecki zasiłek na dziecko Kindergeld, opieka medyczna oraz tłumaczenie dokumentów
    • możliwość długofalowej współpracy

    Benefity

    • ubezpieczenie na życie
    • program emerytalny
    • dodatkowe świadczenia socjalne

    Dlaczego My?

    Naszym pracownikom gwarantujemy:

    •legalne zatrudnienie na przejrzystych warunkach

    •możliwość długotrwałego zatrudnienia i współpracy

    •umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą

    •regularnie wypłacane wynagrodzenie z możliwością tygodniowych zaliczek bez dodatkowych opłat

    •ubezpieczenie i pełen pakiet socjalny

    •organizację bezpłatnego zakwaterowania

    •ochronę danych osobowych

    •wsparcie polskojęzycznego koordynatora

    Co warto wiedzieć?

    • nie pobieramy żadnych opłat
    • do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie
    • rozmawiamy o Twoich możliwościach w celu znalezienia odpowiedniego stanowiska pracy
    • największe szanse na szybkie zatrudnienie mają kandydaci posługujący się językiem niemieckim w stopniu co najmniej komunikatywnym
    • przed wyjazdem za granicę pracownikowi przekazujemy dokładny adres miejsca pracy i zakwaterowania oraz stosowne dokumenty
    • w razie jakichkolwiek problemów lub zapytań służymy zawsze pomocą

    DAKS Personal GmbH jest niemiecką dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa pracy na rynku niemieckim z zezwoleniem udzielonym przez Agencję Pracy w Dusseldorf. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i świadczeniami socjalnymi. Wyróżniamy się spośród innych doskonałą organizacją pracy, elastycznością oraz wysoką jakością świadczonych usług. Pośredniczymy w zatrudnieniu w takich zawodach jak: elektryk, hydraulik, spawacz, monter wentylacji, malarz, operator maszyn CNC itp.

    Nasz zespół negocjuje najlepsze warunki przede wszystkim dla Ciebie

    Klikając w przycisk "Aplikuj" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez DAKS Personal GmbH z siedzibą w: An der Kommandantur 3, 35578 Wetzlar (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
    Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
    Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
    Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
    W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: -