DHL Nocny Pracownik Magazynu, Lipsk, Niemcy - Leipzig, Deutschland - Gi Group Deutschland GmbH

    Gi Group Deutschland GmbH background
    Beschreibung

    DHL Nocny Pracownik Magazynu, Lipsk, Niemcy (gn)

    Lotnisko Schkeuditz

    Grupa Gi jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego, posiadającą ponad 500 oddziałów w 40 krajach.

    Twoje zadania jako pracownik magazynu

    • załadunek oraz rozładunek kontenerów
    • sortowanie i skanowanie paczek
    • etykietowanie paczek

    Profil

    • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (min. B1)
    • udokumentowanie ostatnich 5 lat pracy/bezrobocia/nauki
    • niekaralność
    • gotowość do pracy na nocnej zmianie
    • mile widziane doświadczenie jako pracownik magazynu, nie jest to jednak warunek konieczny

    Nasza oferta

    • 16,50€ brutto/h
    • Praca w niedziele i święta dodatkowo płatna
    • Darmowe zakwaterowanie w pokojach jedno- lub dwuosobowych
    • Niemiecka umowa o pracę

    Aplikacja

    Aby złożyć aplikację o pracę jako pracownik magazynu, wystarczy kliknąć Aplikuj na to stanowisko. Tutaj możesz wpisać swoje dane kontaktowe oraz wgrać CV i dokumenty aplikacyjne. To wszystko trwa tylko 1 minutę. Nasz pracownik ds. rekrutacji skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to możliwe. Dokumenty aplikacyjne można również wysłać do nas pocztą elektroniczną.

    Czekamy na aplikację

    Nasze oferty pracy skierowane są do osób dowolnej płci, poszukujących pracy. (gn) = neutralny pod względem płci.

    Kontakt

    Kornelia Pietkun

    Gi Group Deutschland GmbH
    Grimmaische Straße 21
    04109 Leipzig