Jobs
Leipzig

    Dyspozytor w transporcie międzynarodowym z językiem niemieckim - Leipzig, Deutschland - Offergeld GmbH & Co. Spedition KG

    Offergeld GmbH & Co. Spedition KG
    Offergeld GmbH & Co. Spedition KG Leipzig, Deutschland

    vor 3 Wochen

    Default job background
    Beschreibung

    Dyspozytor w transporcie międzynarodowym z językiem niemieckim

    Miejsce pracy: Lipsk

    Twój zakres obowiązków

    • praca w niemieckim oddziale firmy (niemiecka umowa o prace)
    • organizacja i koordynacja pracy kierowców
    • przekazywanie dyspozycji kierowcom
    • dbanie o jakość i terminowość dostaw
    • nadzór nad dokumentacja spedycyjną

    Nasze wymagania

    • dobra znajomość j. niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
    • dobra znajomość obsługi komputera
    • dyspozycyjność i zaangażowanie
    • znajomość przepisów z zakresu czasu pracy i odpoczynku kierowców

    To oferujemy

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w niemieckim oddziale firmy na terenie Niemiec
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
    • możliwość wdrożenia pracowniczego i przyuczenia do wykonywanej pracy
    • praca w dynamicznym zespole

    Firma Offergeld poszukuje do pracy w swoim niemieckim oddziale.

  • Jobwise Grimma, Deutschland

    Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656, dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuje : Piaskarz z językiem niemieckim lub angielskimLokalizacja:Lipsk · Piaskarz z językiem niemieckim lub angielskim. 200 km od Polsk ...