Pomoc kuchenna koło Berlina BEZ doświadczenia - Brandenburg, Deutschland - InterKadra Sp. z o.o.

    Default job background
    Beschreibung

    InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

    Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

    Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    POMOC KUCHENNA

    Lokalizacja: Niemcy, Brück

    Pomoc kuchenna koło Berlina BEZ doświadczenia

    Numer referencyjny: KU/0802/KAT

    Miejsce pracy: Brück

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Przygotowywanie posiłków w stołówce.
    • Gotowanie według określonych przepisów;

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie na stanowisku Pomoc kuchenna lub Kucharz.
    • Mile widziana znajomości języka niemieckiego na poziomie min. A2;
    • Możliwość wyjazdu własnym autem do Niemiec.

    OFERUJEMY:

    • Zarobki dla pomocy kuchennej od 1500 € netto,
    • W pełni wyposażone zakwaterowanie blisko pracy.
    • Umowa o pracę na warunkach niemieckich.
    • Możliwość wyjazdu z rodziną, przyjaciółmi.
    • Długofalowa współpraca.