Jobs
Heilbronn

    Minöségellenör (Mitarbeiter Qualitätssicherung / Qualitätsmanager/ QS) a LÄPPLE-hez - Heilbronn, Deutschland - Select GmbH

    Select GmbH
    Default job background
    Ganztags
    Beschreibung

    Minöségellenör (Mitarbeiter Qualitätssicherung / Qualitätsmanager/ QS) a LÄPPLE-hez

    Deine Benefits

    Vonzó kereset, biztos és pontos fizetés:

    A LÄPPLE minőségellenöri alkalmazottjaként izgalmas és változatos munkára számíthatsz, átvételi lehetöséggel.

    Vorteile für Dich, die sich bezahlt machen:

    Amit kínálunk:

    • 100%-ban biztonságos és pontos fizetés
    • Àtlagon felüli fizetés, amely lehetővé teszi, hogy megenghesd magadnak,amit szeretnél
    • Támaszkodhatsz know-how-nkra (tudjuk hogyan) hogy átvegyenek
    • Garantáljuk a munkát számodra, míg át nem vesznek
    • Munkahelyeden átfogó képzést kapsz

    Deine Aufgaben

    Feladatok:

    • A tesztelő munkaállomás önálló felállítása a szükséges vizsgálati dokumentumokkal, vizsgálóberendezésekkel, valamint referencia- és mintaalkatrészekkel
    • Gyártás átvételi eljárások, sorozatvizsgálatok lebonyolítása
    • Sorozat- és méretvizsgálatok, felületvizsgálatok, anyagkivonási vizsgálatok, nyomatékvizsgálatok végrehajtása és dokumentálása
    • Sorozat minták készítése
    • Gyártási mennyiségek nyilvántartása

    Das bringst Du mit

    Elvárás:

    • Roncsolásos vizsgálatokban vagy metallográfiaiban szerzett tapasztalat ideális esetben a karosszériaépítés területén
    • Tesztdokumentumokkal és protokollokkal szerzett tapasztalat
    • Megbízhatóság, csapatjátékosság
    • Minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat
    • Jó német nyelvtudás szóban és írásban
    • Szállást, bejárást egyénileg kell megoldani

    Dein neuer Arbeitsplatz

    A Läpple Automotive GmbH a préselt alkatrészek, a karosszériaelemek, a standard alkatrészek és a forgóasztalok, valamint az automatizálási megoldások globális szállítója. Körülbelül 2000 alkalmazott dolgozik kifinomult megoldásokon az alakítás- és karosszériatechnológia, valamint az automatizálási rendszerek és a gép- és szerszámgyártás területén.

    Jobversprechen

    • Vollzeit
    • Übernahmeoption
    • Bezahlung: 18€-20,45€
    • 3-Schicht-Betrieb
    • Urlaubs- & Weihnachtsgeld

    Du hast Interesse an einem Job mit pünktlicher und sicherer Bezahlung? Dann bist Du hier genau richtig. Jetzt schnell und einfach bewerben.

  • Select GmbH Heilbronn, Deutschland Ganztags

    Minöségellenör (Mitarbeiter Qualitätssicherung / Qualitätsmanager/ QS) a LÄPPLE-hez · Deine Benefits · Vonzó kereset, biztos és pontos fizetés: · A LÄPPLE minőségellenöri alkalmazottjaként izgalmas és változatos munkára számíthatsz, átvételi lehetöséggel. · Vorteile für Dich, die ...