Jobs

    Betanított gyári munka/Segédmunka - Lobbach, Deutschland - Select GmbH

    Select GmbH
    Select GmbH Lobbach, Deutschland

    vor 2 Tagen

    Default job background
    Ganztags
    Beschreibung

    Betanított gyári munka/Segédmunka (Helfer / Quereinsteiger) (n/f/s)

    Átlagon felüli fizetés, megbízható munkahely:

    Segédmunkásként/pályamódosítóként (m/f/d) izgalmas, teljes munkaidős állás (nem Minijob) vár rád egy megbízható cégnél a környéken, átvételi lehetőséggel.

    Deine Vorteile, die Dich selbst in den Mittelpunkt stellen

    Amit kínálunk:

    • Átlagon felüli, pontos fizetés és tisztelet az erőfeszítéseidért
    • Nyílt, őszinte kapcsolattartó, aki mindig a rendelkezésedre áll
    • Személyes támogatás az első munkahelynél, hogy gyorsan hozzászokj a dolgokhoz
    • Megbízható munkahely magas szórakozási faktorral és jó közérzet garanciával
    • Kiváló kollégák és megértö főnökök, akik elismerik a munkádat

    Deine Aufgaben

    Feladat:

    • Gyártógépek kezelése és felügyelete
    • Gyártott alkatrészek ellenőrzése
    • Segítőként (n/f/s) a termékek csomagolása is a feladataid közé tartozik
    • Munka steril körülmények között zajlik

    Das bringst Du mit

    Elvárás:

    • Ideális esetben már szereztél tapasztalatot gyártásban, vagy van tapasztalatod steril körülmények közötti munkában
    • Készen állsz 2 vagy 3 műszakos munkavégzésre
    • Német nyelvtudásod jó (minimum alap társalgási szint) szóban és írásban egyaránt
    • A munkahely eléréséhez saját autóra van szükség

    Dein neuer Arbeitsplatz

    Több mint 40 éve az orvosi iparban tevékenykedő lobbachi ügyfélcégünkhöz keresünk segédmunkást/pályamódosítót (n/f/s) mielőbbi kezdéssel. Izgalmas feladatok várnak a gyártásban. Légy te is a csapat tagja

    Jobversprechen

    • Vollzeit
    • Übernahmeoption
    • Std./Woche
    • Bezahlung: 13,50 € bruttó órabér
    • Urlaubs- & Weihnachtsgeld

    Érdekel? Akkor jelentkezz egy munkáltatóhoz, ahol te állsz a középpontban.