Jobs
Thalheim

    Technikus állás Németországban - Thalheim, Deutschland - Szeged

    Szeged
    Szeged Thalheim, Deutschland

    vor 1 Tag

    Default job background
    Teljes munkaidő
    Beschreibung

    Üveggyártással foglalkozó partnerünk részére technikusokat keresünk, folyamatos munkarendbe Bővebb tájékoztatásért kattints a "Jelentkezem az állásra" gombra, és felvesszük Veled a kapcsolatot

    Feladatok:

    • berendezések és rendszerek karbantartása és javítása
    • PLC rendszerek létrehozása és felügyelése
    • felelősség a műszaki rendszerek hibaelhárításáért
    • fejleszteni és figyelemmel kísérni az automatizálási rendszereket és a vizualizációs rendszereket
    • önállóan munka napi üzleti életben
    • felelősség a gyártósorok műszaki vonatkozásaiért

    Elvárások:

    • sikeresen elvégezett államilag elismert technikusi képzés vagy a hasonló tapasztalattal rendelkező villamosmérnöki képzés
    • szakmai tapasztalat a gépek és rendszerek üzembe helyezésében
    • SPS (PLC) programozási tapasztalat
    • angol vagy német nyelv középszintű nyelvismerete
    • hajlandóság teljesen folyamatos műszakrendszerben vagy nappali műszakban (hétfőtől péntekig) dolgozni
    • biztonságtudatosság, szorgalmasság és lelkiismeretesség (nagyfokú felelősség)
    • önálló és csapatban történő munkavégzés
    • Alapbér végzettség és szakmai tapasztalat alapján: br. 2.843– 3.463 €/hó
    • Munkavégzés folyamatos 3 műszakos munkarend hétfőtől vasárnapig (06-14, 14-22,
    • Extra juttatások, pótlékok
    • Karácsonyi bónusz: + 1 havi fizetés
    • Nyugdíjbiztosítás (évi 613 €)
    • Belépési bónusz: bruttó 2.000 € a próbaidőt követően (6 hónap)
    • 8 nap extra pihenőnap minden folyamatos műszakban dolgozóknak
    • Ingyenes szállás 2 hónapig
    • Német bejelentés, nyelvoktatás
    • Hosszútávú, biztos munkalehetőség a vállalat saját állományában