Jobs
Hoppegarten

    Komisjoner wozek widlowy Hoppegarten 13,80 - office people Personalmanagement GmbH Frankfurt Oder

    office people Personalmanagement GmbH Frankfurt Oder
    office people Personalmanagement GmbH Frankfurt Oder Hoppegarten, Deutschland

    vor 2 Wochen

    Default job background
    Beschreibung

    Über uns

    W office people codziennie łączymy tysiące ludzi dzięki naszej rozległej sieci klientów.Jako doświadczony dostawca usług personalnych z sukcesem obsługujemy naszych pracowników i klientów w 130 lokalizacjach w 10 krajach.

    Jakie kwalifikacje należy posiadać?

    • uprawnienia na wozki widlowe, moga byc polskie
    • kondycje fizyczna (praca dla panow)
    • jez. niemiecki nie jest wymagany

    Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • komisjonowanie towaru na wozki widlowe
    • drobne prace pomocnicze na magazynie
    • 2 zmiany: 6:00 - 14:00 i 14:00 - 22:00, co 2. sobota 6:00 - 14:00

    Dlaczego warto do nas dołączyć?

    • umowa 151,67 h
    • 13,80 € ( E 2a), dodatki stazowe
    • opieka polskiego koordynatora grupy

    Dane kontaktowe

    office people Personalmanagement GbmH

    Aleksandra Zieniewicz

    T:
    Herbert-Jensch-Str. 1
    15234 Frankfurt Oder

  • Wackler Personal-Service GmbH - Berlin - Ost

    Komisjoner (k/m/n)

    vor 1 Woche

    Wackler Personal-Service GmbH - Berlin - Ost Halbe, Deutschland Ganztags

    Imagetext / Arbeitgebervorstellung · Wackler Personal-Service GmbH - znamy potrzeby i cele osób poszukujących pracy oraz firm. Z ponad 10-letnim doświadczeniem i ponad 15 lokalizacjami w całych Niemczech jesteśmy doskonale skomunikowani z kandydatami i firmami z istotnych branż. ...