Jobs
Köln

    Německo - Kolín nad Rýnem | teamleader | mzda 3 698 | ubytování - Cologne, Deutschland - Manuvia

    Manuvia
    Default job background
    Beschreibung

    Vydělejte si za práci v Německu super peníze Pracujte pro světového lídra v oblasti výroby automobilových sedadel.

    Nabízíme atraktivní mzdu až 3 698 €, ubytování a dopravu zdarma a spoustu zajímavých bonusů. Tak dlouho nečekejte

    NABÍZÍME

  • mzda 17,25 €/hod + příplatky
  • měsíční fixní bonus 800 €
  • po zaučení možný přestup do vyšší platové třídy – 15,38 €/hod
  • příplatek za svátek 100 %, příplatek za sobotu 25 %, příplatek za práci v neděli 50 %, noční 10 %
  • zálohy 100 € po 7 odpracovaných dnech
  • 25 dní dovolené
  • ubytování ZDARMA
  • doprava z ubytování do práce ZDARMA
  • proplacení cesty do Německa
  • PRACOVNÍ NÁPLŇ – teamleader

  • řízení výrobní linky a vedení malého týmu zaměstnanců
  • POŽADUJEME

  • odborné učiliště/SPŠ
  • zkušenost s pozicí teamleadera v automotive průmyslu nebo logistice
  • německý jazyk na úrovni B1
  • víceletá zkušenost na podobné pozici – sklad/logistika
  • analytické schopnosti, metodické a logické uvažování, technická zručnost
  • týmový hráč, schopnost práce v týmu a jeho podpora, flexibilita, zodpovědný přístup k úkolům
  • Zaujala vás tato pracovní nabídka a rádi byste se dozvěděli více informací? Klikněte na " Mám zájem ", vyplňte krátký formulář a naše náborářky se s vámi co nejdříve spojí.