Jobs
Garrel

    Elektromonter (k/m/d) - Garrel, Deutschland - Manageer Europe GmbH

    Manageer Europe GmbH
    Manageer Europe GmbH Garrel, Deutschland

    vor 2 Wochen

    Default job background
    Kundendienst / Unterstützung
    Beschreibung

    Niemiecka agencja pracy Manageer Europe GmbH aktualnie prowadzi rekrutację do pracy w Niemczech na nastepujące stanowisko:

    Elektromonter (k/m/d)

    Obowiązki

    • Instalacja systemów w rozdzielniach lub stacjach transformatorowych wysokiego i bardzo wysokiego napięcia
    • Montaż i podłączenie elementów urządzeń zabezpieczających, sterujących, regulacyjnych, sygnalizacyjnych, przesyłowych, oświetleniowych i pomocniczych
    • Układanie i podłączanie kabli [kable energetyczne i sterownicze]

    Wymagania

    • Ukończona szkoła zawodowa oraz doswiadczenie jako elektryk, elektromonter
    • j. niemiecki na poziomie podstawowym - A2
    • prawo jazdy i samochod

    Oferujemy

    • 18 € Brutto + 20 € diety Netto
    • Zakwaterowanie oplacone
    • Umowa niemiecka wraz ze wszystkimi swiadczeniami
    • Dodatki zmianowe, za nadgodziny i prace w swieta
    • Opieka polskiego koordynatora

  • Weegree

    Elektromonter

    vor 3 Wochen

    Weegree Haselünne, Deutschland

    Elektromonter · Miejsce pracy: HaselünneRekrutujemy dla · Poszukujemy wykwalifikowanych i doświadczonych kandydatów na stanowisko Elektromontera. · Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, posiadającą doświadczenie w pracy jako Elektromonter i chciałbyś dołączyć do zespołu w firmie dzia ...