Jobs
Calau

    Spawacz MAG z certyfikatem 135 BW od 3000 E U R - Calau, Deutschland - Maximus Personaldienstleistungen GmbH

    Maximus Personaldienstleistungen GmbH
    Maximus Personaldienstleistungen GmbH Calau, Deutschland

    vor 3 Wochen

    Default job background
    Kundendienst / Unterstützung
    Beschreibung

    Firma Maximus to niemiecka agencja pracy oferująca legalne zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach dla pracowników z Polski i innych krajów europejskich na terenie Niemiec.

    Spawacz MAG z certyfikatem 135 BW od 3000 E U R

    Opis stanowiska i wymagania:

    • Wykonywanie prac spawalniczych i ślusarskich metodą MAG zgodnie z rysunkami technicznymi lub instrukcjami spawalniczymi
    • Produkcja konstrukcji metalowych z wykorzystaniem procesu spawania MAG
    • Obróbka części stalowych i półproduktów
    • Przygotowywanie detali i komponentów zgodnie z rysunkami i dokumentacją techniczną
    • Profesjonalne wykańczanie i kontrola końcowa prac ślusarskich
    • Spawanie elementów dźwigów
    • Regeneracja spawalnicza komponentów/zespołów
    • Czytanie rysunku technicznego i powiązanych WPS
    • Wyposażenie stanowiska pracy za pomocą dźwigu
    • Samodzielna kontrola komponentów przez pracownika
    • System 2-zmianowy
    • Podstawowa, komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    • Mile widziany: własny samochód z prawo jazdy

    Oferujemy:

    • Niemiecką umowę o pracę (nieograniczoną), na niemieckich warunkach
    • Niemieckie ubezpieczenie
    • Diety (Netto, od 20€ za każdy przepracowany dzień)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie za przepracowany miesiąc
    • Klarowne i legalne warunki zatrudnienia
    • Długotrwałe zatrudnienie w renomowanej niemieckiej firmie pracowniczej
    • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością pracy w soboty
    • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz załatwianiu wszystkich formalności
    • Miłą obsługę
    • Brak Zeitkonta
    • Odzież roboczą
    • Dodatki urlopowe oraz świąteczne
    • Możliwość pobierania zaliczek
    • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
    • Możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy), płacone extra + 25% do wypłaty
    • 25 dni urlopu w roku
    • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

    Kontakt

    • Tel. kom
    • Tel
    • Tel
    • Tel