Jobs
Kiel

    Kucharz (M/W/D) - Schleswig-Holstein, Deutschland - MARIWA SOLUTIONS - MAREK JANIGA

    MARIWA SOLUTIONS - MAREK JANIGA
    MARIWA SOLUTIONS - MAREK JANIGA Schleswig-Holstein, Deutschland

    vor 3 Wochen

    Default job background
    Beschreibung

    Kucharz (M/W/D)

    Miejsce pracy: Sylt

    Twój zakres obowiązków

    • Praca jako kucharz/kucharka w urokliwym otoczeniu na malowniczej wyspie Sylt
    • Przygotowywanie wysokiej jakości potraw zgodnie z menu restauracji
    • Zarządzanie zapasami i kontrola jakości produktów
    • Praca w zespole, zapewniając doskonałą obsługę klienta

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku kuchni
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. A2
    • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

    To oferujemy

    • Wynagrodzenie w wysokości 1900€ netto miesięcznie
    • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (Kawalerka)
    • Niemiecka umowa o pracę
    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą