Jobs
Pilsting

    Wózki widłowe boczne, 17.50 Brutto, DE A1, darmowe zakwaterowanie, - Pilsting, Deutschland - Gi Group Deutschland GmbH

    Gi Group Deutschland GmbH
    Gi Group Deutschland GmbH Pilsting, Deutschland

    Gefunden in: Talent DE C2 - vor 2 Tagen

    Gi Group Deutschland GmbH background
    Beschreibung

    Wózki widłowe boczne, 17.50 € Brutto, DE A1, darmowe zakwaterowanie, Pilsting / Niemcy

    start od zaraz w Pilsting

    Grupa Gi jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego, posiadającą ponad 500 oddziałów w 40 krajach.

    Wózki widłowe - Twoje zadania

    • Wózki widłowe boczne - praca jako operator
    • Dbałość o jakość wykonywanej pracy
    • Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
    • Składowanie towaru na wysokich regałach
    • Transport wewnętrzny

    Wózki widłowe - Twój profil

    • Język niemiecki podstawowy A1
    • Uprawnienie na wózki widłowe
    • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych bocznych
    • Gotowość do wyjazdu do pracy od zaraz
    • Auto na dojazdy (możliwe grupy 1 auto na 3 osoby)
    • Prawo jazdy kat. B

    Nasza oferta

    • Niemiecka umowa o pracę, etat
    • Stawka 17,50 EUR brutto/h
    • Praca zmianowa
    • Zapewniamy darmowe zakwaterowanie max. 30 km od zakładu, pokoje 2 os.
    • Miejsce pracy to Pilsting
    • Możliwość przejęcia przez klienta

    Pana/Pani aplikacja

    Aby złożyć aplikację o pracę, wystarczy kliknąć Aplikuj na to stanowisko. Tutaj może Pan/Pani wpisać swoje dane kontaktowe oraz wgrać CV i dokumenty aplikacyjne. To wszystko trwa tylko 1 minutę. Nasz pracownik ds. rekrutacji skontaktuje się z Panem/Panią tak szybko jak to możliwe. Dokumenty aplikacyjne można również wysłać do nas pocztą elektroniczną.

    Czekamy na Pana/Pani aplikację

    Nasze oferty pracy skierowane są do osób dowolnej płci, poszukujących pracy. (gn) = neutralny pod względem płci.

    Kontakt

    Marlena Kuczko