Jobs
Hamburg

    Egeszsegügyi asszisztens - Hamburg, Deutschland - HMP Hamburger Montage Personal GmbH

    Default job background
    Beschreibung
    Egeszsegügyi asszisztens

    Standort: Hamburg

    Egy neves ügyfelünk reszere hamburgi klinika egeszegügyi asszisztenst (f/n/d) keres

    Az Ön Profilja:

    elvegzett orvosi-müszaki asszisztensi kepzes

    min. 5 eves egeszsegügyi területen szerzett szakmai tapasztalat

    elvezze a betegekkel valo foglalkozast

    jo kommunikacios keszseg, csapatmunka

    magas szintü kezdemenyezökeszseg es önallo munkastilus

    nagyon jo nemet nyelvtudas szoban es irasban

    Ügyfelünk ajanlata:

    kellemes munkakörnyezetmodern orvosi központban

    vonzo javadalmazasi modell szocialis juttatasokkal

    intenziv kepzes, közvetlen kapcsolattarto szemely

    valtozatos alap-es tovabbkepzesi lehetösegek

    A beosztasban professzionalis munkakörnyezetre szamithatsz, amelyben a munkatarsaknak lehetösegük van arra, hogy kepessegeiket, ismereteiket sikeresen hasznaljak es tovabbfejlesszek.

    Ha magadra ismertel es szakmailag fejlödni szeretnel, akkor varjuk a jelentkezesed.

    Az Ön feladatai:

    asszisztensi feladataok a diagnosztikai eljarasokban

    betegek tajekoztatasa, gondozasa

    laboratoriumi tesztek

    a vizsgalati eredmenyek dokumentalasa

    Kontaktdaten für Stellenanzeige

    Reka Hötzel

    Hamburger Montage Personal GmbH

    Bredowstrasse 10, 22113 Hamburg

    Tel :

    Hamburger Montage Personal GmbH | Zeitarbeit Hamburg