Jobs
Berlin

    Агент обслужване на багаж летище Франкфурт - Berlin, Deutschland - Gi Group Deutschland GmbH

    Gi Group Deutschland GmbH
    Gi Group Deutschland GmbH Berlin, Deutschland

    Gefunden in: Talent DE C2 - vor 3 Tagen

    Gi Group Deutschland GmbH background
    Beschreibung

    Агент обслужване на багаж летище Франкфурт (gn)

    Gi Group е международна компания с предложения за работа на повече от 500 работни местоположения в 40 държави.

    Вашите задължения

    • Извършва товарене, разтоварване и сортиране на багажи;
    • Управлява цялата самолетообслужваща техника и друга подвижна техника;
    • Изпълнява разчитане, анализиране и прилагане на багажни етикети;
    • Следи за покриване на изискванията за затоварване в количките – тегло, брой, размери, позициониране на багажите.

    Вашият профил

    • Летищна проверка, която отнема 4-10 седмици.Документално доказване на последните 5г. от вашия живот. .
    • Немски език на ниво A2;
    • Готовност за работа при неблагоприятни атмосферни условия;

    Нашето предложение

    • Постоянен немски трудов договор;
    • Фиксирани работни смени и почасово заплащане от 17.00€ (бруто) Пълно работно време.
    • Допълнителен бонус - 480 € през първите 3 месеца;
    • Ще ви осигурим квартира в близост до работното място;

    Вашите заявления

    За вашите заявления кликнете на "Kандидатствай сега". Там може да въведете вашите лични данни както и вашата автобиография. Ще ви отнеме само една минута. Вашият личен координатор ще ви отговори възможно най-бързо. Може да изпратите вашето заявление и автобиография на нашия имейл.

    Радваме се за проявения интерес

    Нашите свободни позиции са (gn) - джендър неутрални. Те са насочени към лица от всеки пол, търсещи работа.

    Вашия контакт

    Ventsislav Vasilev

    Grimmaische Straße 21
    04109 Leipzig

  • Gi Group Deutschland GmbH Berlin, Deutschland

    Служител наземно обслужване летище Франкфурт (gn) · Gi Group е международна компания с предложения за работа на повече от 500 работни местоположения в 40 държави. · Вашите задължения · Извършва товарене, разтоварване и сортиране на багажи; · Управлява цялата самолетообслужваща те ...