Jobs
Senftenberg

    Kierownik budowy - Senftenberg, Deutschland - Züblin Stahlbau GmbH

    Züblin Stahlbau GmbH
    Züblin Stahlbau GmbH Senftenberg, Deutschland

    vor 4 Wochen

    Default job background
    Ganztags
    Beschreibung

    Aufgaben

  • Jako kierownik budowy jesteś odpowiedzialny za montaż obudów fasadowych.
  • Wiesz, jak kierować pracownikami. Dział montażu fasad w Züblin Stahlbau składa się z 30 wyspecjalizowanych monterów, głównie z Polski, ale także z Niemiec. W tym celu jesteś w stałym kontakcie z pracownikami, a dzięki swoim umiejętnościom interpersonalnym jesteś w stanie porozumiewac sie z różnymi osobowościami.
  • Ponadto do zakresu obowiązków należy zarządzanie techniczne podwykonawcami.
  • We współpracy z kierownikiem ds. montażu elewacji będziesz tworzyć koncepcje montażu na placu budowy.
  • Ponadto przejmiesz obowiązki pracodawcy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Zapewniasz, że prace na placu budowy są prowadzone zgodnie z umową. Dbasz o dotrzymanie terminów, jakości i kosztów.
  • Jesteś osobą kontaktową dla naszych klientów na placu budowy.
  • Qualifikationen

  • Posiadasz wykształcenie techniczne, tytuł technika lub mistrza rzemieślniczego i pracowałeś już w zarządzaniu budową. Doświadczenie w montażu fasad metalowych, blach profilowanych i konstrukcji stalowych jest dodatkowym atutem.
  • Komunikacja z klientami i specjalistycznymi działami w Züblin Stahlbau odbywa się głównie w języku niemieckim. Znajomość języka polskiego jest również wymagana. Idealnie byłoby, gdybyś był w stanie komunikować się z naszymi polskimi i niemieckimi współpracownikami.
  • Ponadto posiadasz wiedzę w zakresie użytkowania sprzętu budowlanego.
  • Posiadasz znajomość programów MS Office.
  • Umiejętność podejmowania decyzji i organizowania codziennego życia zawodowego w sposób niezależny i pewny siebie.
  • Gotowość do podróży służbowych oraz dłuższych pobytów na budowach w Niemczech i innych krajach europejskich.
  • Wir bieten

    Oferujemy Postrzegamy siebie jako zespół. Otrzymasz doskonałe wsparcie zawodowe i możliwości rozwoju, na przykład w naszej Akademii Koncernowej. Zapewniamy równowagę między życiem zawodowym a prywatnym dzięki elastycznym godzinom pracy, pracy mobilnej i 30-dniowemu urlopowi wypoczynkowemu. Ponadto zdrowie naszych pracowników jest bliskie naszym sercom, dlatego zapewniamy naszemu zespołowi szeroką gamę ofert profilaktycznej opieki zdrowotnej, również na placu budowy. Zgodnie z mottem "Uczenie się przez całe życie" stale rozwijamy pracowników w naszej Akademii Konzernowej. Z niecierpliwością czekamy również na regularne spotkania, wydarzenia zespołowe. Możesz również skorzystać z naszych licznych zniżek grupowych, naszego firmowego programu emerytalnego i grupowego ubezpieczenia wypadkowego. Zrób decydujący krok w swojej karierze już dziś i aplikuj do nas za pośrednictwem naszego formularza online (wraz z aktualnym CV) jako specjalista ds. budownictwa (m/k/d) w obszarze obudów fasadowych.

  • Züblin Stahlbau GmbH

    Kierownik budowy

    vor 2 Wochen

    Kierownik budowy - Fasada · Miejsce pracy: 01996 HosenaTwój zakres obowiązków · Jako kierownik budowy jesteś odpowiedzialny za montaż obudów fasadowych. · Wiesz, jak kierować pracownikami. Dział montażu fasad w Züblin Stahlbau składa się z 30 wyspecjalizowanych monterów, głównie ...

    vor 3 Wochen

    Kierownik budowy (m/k/d) przy budowie mostów stalowych · Miejsce pracy: 01996 Hosena oder 26452 SandeTwój zakres obowiązków · Zarządzanie placem budowy i montażem naszych projektów budowy mostów na miejscu · Organizowanie rozmieszczenia personelu, sprzętu i materiałów · Profesjon ...

    Kierownik Budowy

    Züblin Stahlbau GmbH Hosena, Deutschland

    **Aufgaben**: · - Jako kierownik budowy jesteś odpowiedzialny za montaż obudów fasadowych. · - Wiesz, jak kierować pracownikami. Dział montażu fasad w Züblin Stahlbau składa się z 30 wyspecjalizowanych monterów, głównie z Polski, ale także z Niemiec. W tym celu jesteś w stałym ko ...