Jobs
Heilbronn

    Targoncás (Staplerfahrer) LÄPPLE - Heilbronn, Deutschland - Select GmbH

    Select GmbH
    Default job background
    Ganztags
    Beschreibung

    Targoncás (Staplerfahrer) LÄPPLE

    Deine Benefits

    Vonzó kereset, biztos és pontos fizetés:

    A LÄPPLE-nél a raktárban targoncavezetőként izgalmas és változatos munka vár rád, átvétel lehetőséggel

    Vorteile für Dich, die sich bezahlt machen:

    Amit kínálunk:

    • 100%-ban biztos és pontos bérfizetés mindvégig
    • Àtlagon felüli fizetés, amely lehetővé teszi, hogy megengedd magadnak, amit szeretnél
    • Támaszkodhatsz a know-how-nkra (tudjuk hogyan) hogy a cég átvegyen
    • Garantáljuk a biztos munkát számodra
    • Munkahelyén átfogó képzést kapsz

    Deine Aufgaben

    Feladat:

    • Termelés beszerzése
    • Áruk és konténerek szállítása
    • Kamion be- és kirakodása targoncával
    • Komissiózás és rakományrögzítés

    Das bringst Du mit

    Elvárás:

    • Targoncás jogosítvány (3,5 t)

    • Alapvető műszaki ismeretek

    • Jó német nyelvtudás

    • Rugalmasság és hajlandóság műszakban dolgozni

    • Strukturált munkamódszer

    • Kommunikatív, határozottság és csapatközpontúság

    Dein neuer Arbeitsplatz

    A Läpple Automotive GmbH egy világhírű autóipari cég. Körülbelül 2000 alkalmazott dolgozik kifinomult megoldásokon a karosszériatechnológia, az automatizálási rendszerek, valamint a gép- és szerszámgyártás területén.

    Jobversprechen

    • Vollzeit
    • Übernahmeoption
    • Bezahlung: 17,41€-ig
    • 3-Schicht-Betrieb
    • Urlaubs- & Weihnachtsgeld

    Pontos és biztos fizetéssel járó munka érdekel? Akkor jó helyen jársz. Jelentkezz most gyorsan és egyszerűen