Jobs
Biberach an der Riß

    Operator maszyn: koparki/wywrotki/gąsienicy w żwirowni - Biberach, Deutschland - Trenkwalder Polska

    Trenkwalder Polska
    Trenkwalder Polska Biberach, Deutschland

    vor 1 Woche

    Default job background
    Beschreibung

    Obecnie dla naszego Klienta, który zajmuje się produkcją kamieni naturalnych oraz żwiru ozdobnego, poszukujemy osób na stanowisko:

    Zakres zadań:

    • obsługa maszyn: koparki, gąsienicy, wywrotki na terenie żwirowni,
    • dbanie o stan techniczny powierzonych maszyn.

    Wymagania:

    • uprawnienia na maszyny budowlane,
    • doświadczenie w obsłudze koparki, gąsienicy, wywrotki,
    • mile widziana znajomość j. niemieckiego,
    • prawo jazdy kat. B i posiadanie samochodu w celu dojazdu do pracy,
    • gotowość do podjęcia pracy sezonowej (maj - październik).

    Oferujemy:

    • pracę bez wymogu znajomości języka obcego,
    • umowę o pracę tymczasową zawieraną z Agencją pracy Trenkwalder w Polsce,
    • stawkę 16,50 euro/h brutto,
    • bezpłatne, komfortowe zakwaterowanie,
    • bezpłatne, prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
    • dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,
    • wsparcie Koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

    Miejsce pracy: 88400, Biberach an der Riß, Niemcy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

    Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.