Jobs
Karlsruhe

    Německo - Karlsruhe | operátor výroby | montáž disků a pneumatik | výdělek 3 170 | ubytování - Manuvia

    Manuvia
    Default job background
    Beschreibung

    Chtěli byste pracovat v Německu jako montážník disků a pneumatik a vydělávat solidní peníze? Máme pro vás skvělou pracovní příležitost s ubytováním zdarma a možností nástupu ihned. Máte vzdělání SOU technického směru, jste fyzicky zdatní a máte praxi s montáží v pneuservisu? Tak v tom případě je tato práce přesně pro vás. Nenechte si tuto skvělou nabídku utéct

    NABÍZÍME

  • základní hrubá mzda 2 880 € + příplatky 300 €
  • příplatek za přesčas 25 %, za svátek 100 %, za sobotu 25 %, za práci v neděli 50 %, za noční 10 %
  • zálohy 100 € po 7 odpracovaných dnech
  • ubytování ZDARMA
  • doprava z ubytování do práce ZDARMA
  • NÁPLŇ PRÁCE

  • usměrňování pomocníků
  • přebírání nachystaných setů od pomocníků
  • kontrola správných údajů na etiketě s reálným stavem
  • montáž kompletů na přezouvacím stroji
  • vyvažování hotového kompletu
  • POŽADUJEME

  • odborné učiliště, technické vzdělání
  • manuální zručnost a fyzická zdatnost
  • praxe ve výrobě
  • podmínkou zkušenost na podobné pozici – montáž v pneuservisu
  • vítaný německý jazyk na úrovni denní komunikace – stačí A2
  • analytické schopnosti, metodické a logické uvažování, technická zručnost
  • schopnost práce v týmu a jeho podpora
  • flexibilita a zodpovědnost
  • Zaujala vás pracovní nabídka? Klikněte na "Mám zájem" a vyplňte kontaktní formulář. Naše náborářky se vám ozvou, co nejdříve.

  • Manuvia Karlsruhe, Deutschland

    Chtěli byste pracovat v Německu jako pomocný operátor a vydělávat solidní peníze? Máme pro vás skvělou pracovní příležitost s ubytováním zdarma a možností nástupu ihned. Máte zkušenosti z výroby, jste fyzicky zdatní a máte praxi s montáží v pneuservisu? Tak v tom případě je tato ...