Jobs
Schwerte

    Malarz przemysłowy - Schwerte, Deutschland - EXBUD KONSTRUKCJE sp. z o.o.

    EXBUD KONSTRUKCJE sp. z o.o.
    EXBUD KONSTRUKCJE sp. z o.o. Schwerte, Deutschland

    vor 4 Wochen

    Default job background
    Beschreibung

    Malarz przemysłowy - Lakiernik konstrukcji stalowych

    Miejsce pracy: 58239 Schwerte

    Twój zakres obowiązków

    • malowanie elementów oraz konstrukcji stalowych metodą natryskową
    • przygotowanie elementów do malowania: szlifowanie, czyszczenie, odtłuszczanie i zabezpieczenia powierzchni
    • dbałość o wysoką jakość produkcji

    Nasze wymagania

    • doświadczenie w pracy na stanowisku malarza przemysłowego/lakiernika natryskowego
    • zdolności manualne
    • zmysł techniczny, dokładność, staranność
    • umiejętność współpracy w grupie

    To oferujemy

    • od pierwszego dnia umowę o pracę na pełny etat
    • wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas (do 10 dnia każdego miesiąca)
    • bezpłatne zakwaterowanie (pokoje dwuosobowe)
    • zapewnione bezpłatne codzienne dojazdy dom-praca-dom
    • odzież roboczą, buty, dodatki BHP do wynagrodzenia
    • stabilne i długotrwałe zatrudnienie
    • polskojęzyczny zespół i kierownika, który w razie potrzeby pomoże w załatwianiu bieżących spraw (lekarz, sprawy urzędowe)
    • pakiet socjalny: świadczenia świąteczne, ubezpieczenie grupowe