Jobs
Berlin

    Monter Płytek Drukowanych - Berlin, Deutschland - Bergman Engineering Sp. z o.o.

    Bergman Engineering Sp. z o.o.
    Bergman Engineering Sp. z o.o. Berlin, Deutschland

    vor 2 Tagen

    Default job background
    Beschreibung

    Monter Płytek Drukowanych (PCB)

    Miejsce pracy: Berlin

    Rekrutujemy dla

    niemieckiego zakładu, kluczowego producenta przyrządów analitycznych oraz odczynników służących do badania jakości wody

    Twój zakres obowiązków

    • Ręczny i maszynowy montaż elementów na płytkach drukowanych PCB, montaż złożonych podzespołów i innych elementów elektronicznych i mechanicznych zgodnie z rysunkiem technicznym
    • Lutowanie elementów na płytkach, prasowanie, lakierowanie, klejenie i utwardzanie podzespołów
    • Wizualna i jakościowa kontrola podzespołów zgodnie z wymaganiami klienta
    • Weryfikacja poprawności zmontowanych modułów i naprawa błędów
    • Prowadzenie wymaganej dokumentacji produkcyjnej

    Wymagania pracodawcy

    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku o charakterze monterskim
    • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. poziom B1)
    • Gotowość do pracy zmianowej
    • Gotowość do podjęcia pracy w okolicach Berlina w Niemczech

    Mile widziane

    • Wykształcenie techniczne o profilu elektronicznym
    • Zdolności manualne
    • Umiejętność czytania schematów elektronicznych

    Pracodawca oferuje

    • Atrakcyjną lokalizację pracy (ok. 100 km od polskiej granicy)
    • Stabilne zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę w firmie BERGMAN Deutschland GmbH
    • Pracę u naszego klienta – kluczowego producenta przyrządów analitycznych oraz odczynników służących do badania jakości wody
    • Wynagrodzenie w wysokości 15,17€ - 15,67€ brutto za godzinę
    • Dodatek do zakwaterowania w wysokości 150€ netto miesięcznie wypłacane wraz z wynagrodzeniem
    • Dodatki zmianowe wypłacane za pracę w godzinach nocnych, w niedziele oraz święta
    • Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
    • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów (stała opieka polskojęzycznego Koordynatora)
    • Niemiecki pakiet socjalny i zdrowotny (ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych, opieka medyczna)
    • Wsparcie w uzyskaniu meldunku (w tym Steuer-ID) oraz zasiłku na dzieci (Kindergeld)
    • Program poleceń pracowniczych – Poleć nas
    • Gwarantowany urlop wypoczynkowy dni na rok)
    • Możliwość uzyskania dodatkowych benefitów (np. kart paliwowych) przy współpracy z Koordynatorem
    • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy
    • Narzędzia pracy, w tym ubrania robocze
    • Możliwość długoterminowej współpracy

    Benefity

    • program rekomendacji pracowników
    • stała opieka polskojęzycznego koordynatora

    BERGMAN Deutschland GmbH jako spółka Bergman Engineering nieprzerwanie od 2012 zatrudnia kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników z Polski dla niemieckich firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, elektromobilność, budowa maszyn, metalurgia, tworzywa sztuczne, logistyka, elektrotechnika, elektronika. Ihr Spezialist im Fachkräftebereich

  • BERGMAN ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Berlin, Deutschland

    BERGMAN Deutschland GmbH jako spółka Bergman Engineering nieprzerwanie od 2012 zatrudnia kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników z Polski dla niemieckich firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, elektromobilność, budowa maszyn, met ...