Pracownik produkcji - Stuttgart, Deutschland - PowerJobs Sp. z o.o.

    Default job background
    Beschreibung

    Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych

    Miejsce pracy - okolice Stuttgartu

    Pracownik produkcji (operator wózka i suwnicy)

    Miejsce pracy: okolice Stuttgart

    Zadania:

    • obsługa linii pakującej;
    • załadunek za pomocą wózka widłowego (6 ton) oraz suwnicy bramowej (również 6 ton);
    • produkcja elementów betonowych.

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • konieczne uprawnienia na wózki widłowe oraz suwnice;
    • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
    • mile widziane posiadanie samochodu.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie, 16,40€ brutto + podwyżki branżowe co 2-3 miesiące (7-17%);
    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • zatrudnienie na polskiej umowie o pracę;
    • składki ZUS od średniej krajowej;
    • koszt zakwaterowania tylko 7€ na dobę;
    • premię za posiadanie samochodu : euro netto/mies.;
    • PowerBonus - 450 zł netto za polecenie znajomego.