Jobs
Dingelstädt

    Německo - Dingelstädt | skladník VZV s průkazem | mzda 3 344 | ubytování - Manuvia

    Manuvia
    Manuvia Dingelstädt, Deutschland

    vor 5 Tagen

    Default job background
    Beschreibung

    Hledáte super práci v Německu a chcete vydělávat solidní peníze? Pracujte pro firmu světové úrovně zabývající se výrobou lehkých pružinových komponentů pro těžké zatížení.

    Nabízíme vám atraktivní mzdu až 3 344 €, ubytování a dopravu zdarma a spoustu zajímavých příplatků. Pokud máte technické vzdělání, ovládáte jízdu na VZV (máte platný průkaz) a umíte německy pro denní komunikaci, tak máme nabídku přesně pro vás Zkušenosti s ovládáním portálového jeřábu také výhodou. Tak co, zajímá vás to?

    NABÍZÍME

  • mzda 16,50 €/hod + příplatky
  • příplatek za svátek 100 %, příplatek za sobotu 25 %, příplatek za práci v neděli 50 %, noční 10 %
  • zálohy 100 € po 7 odpracovaných dnech
  • 25 dní dovolené
  • ubytování ZDARMA
  • doprava z ubytování do práce ZDARMA
  • proplacení cesty do Německa
  • PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • práce ve skladě a výrobě – využívání VZV a portálové techniky
  • manipulace a převoz trubek po prostorách výroby
  • vykonávání procesů převážení výrobků pomocí jeřábové a VZV techniky
  • dodržování bezpečnostních, enviromentálních a energetických předpisů
  • zodpovědnost za pořádek a čistotu
  • POŽADUJEME

  • odborné učiliště (obor zámečník, nástrojař), nebo jiné technické vzdělání
  • zručnost v jízdě na VZV s přívěsem
  • zkušenosti s ovládáním portálového jeřábu výhodou
  • víceletá zkušenost na podobné pozici – sklad a logistika
  • německý jazyk na úrovni denní komunikace – stačí A2
  • analytické schopnosti, metodické a logické uvažování, technická zručnost
  • týmový hráč, schopnost práce v týmu a jeho podpora, flexibilita, zodpovědný přístup k úkolům
  • praxe ve výrobě
  • Zaujala vás tato pracovní nabídka a rádi byste se dozvěděli více informací? Klikněte na " Mám zájem ", vyplňte krátký formulář a naše náborářky se s vámi co nejdříve spojí.